MATIĆ RAZOČARAN: Benfika je zaslužila bar jedan trofej

Iskren

Ne znam šta se dogodilo u poslednjih 10 minuta na utakmici finala Kupa. Sigurno smo zaslužili da osvojimo nešto ove sezone, rekao je srpski vezista

Srpski fudbaler Nemanja Matić rekao je da je Benfika zaslužila ove sezone da osvoji makar jedan trofej.Benfika je titulu u prvenstvu izgubila u 93. minutu od najvećeg rivala Porta, poraženi su u finalu Lige Evrope od Čelsija, golom Branislava Ivanovića u 89. minutu, a nije im se dalo ni u nedelju u nacionalnom Kupu.

Klub iz Lisabona vodio je sa 1:0 protiv Vitorije Gimaraeš, ali je dozvolio protvniku da napravi preokret i u poslednjih 10 minuta postigne dva gola.

"Ne znam šta se dogodilo u poslednjih 10 minuta. Sigurno smo zaslužili da osvojimo nešto ove sezone", rekao je Matić za portugalske medije.

Matic je u Benfiku došao 2011. godine iz Čelsija, a ove sezone odigrao je 36 utakmica i postigao pet golova.