PORAZ SRBIJE U BRISELU: Đavoli skuvali orlove!

Brazil ostao nedosanjani san

Belgija je pobedila Srbiju s 2:1
1 / 4

BRISEL - Fudbalska reprezentacija Belgije pobedila je u Briselu selekciju Srbije rezultatom 2:1 (1:0) u meču Grupe A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2014. godine.Golove za domači tim postigli su Kevin de Brujn u u 13. i Maruan Felaini u 60. minutu. Jedini gol za Srbiju postigao je Aleksandar Kolarov u 87. minutu.

Naša selekcija posle ovog poraza ima samo šanse za direktan plasman na SP u Brazilu. Srbija bi morala da pobedi u preostala tri kola, a Hrvatska da izgubi sva tri meča. Naša selekcija bi morala da u tom slučaju u Beogradu slavi protiv Hrvatske sa više od dva gola razlike, a onda bi kroz baraž morala da se bori za SP.U preostalim mečevima Srbija igra 6. septembra kod kuće protiv Hrvatske, 10. septembra u gostima protiv Velsa i 15. oktobra kod kuće protiv Makedonije.Škotska je napravila veliko iznenađenje i pobedila u Zagrebu selekciju Belgije s 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Robert Snodgras u 26. minutu.Prvo mesto na tabeli grupe A drži Belgija sa 19 bodova, dok je Hrvatska druga sa 16. Srbija je treća sa sedam, a potom slede Vels sa šest, Škotska ima pet, a Makedonija ima četiri boda.Belgija: Kurtoa, Aldervireld, Kompani, Van Bujten, Vertongen, Vitsel, Felaini (od 71. Dembele), Čadli, De Brujn (od 82. Lukaku), Miralas (od 64. Azar), Benteke.Srbija: Stojković, Ivanović, Biševac, Subotić, Kolarov, Milivojević (od 69. Petrović), Fejsa, Basta, Tadić, Marković, Mitrović (od 69. Šćepović).

GOL ZA SRBIJU!!!!
Kakva prilika za Markovića
Velika prilika za Srbiju. Velika šansa za Srbiju Kolarov je pokušao iz daljine da iznenadi golmana Belgije