CRVENO-BELI NEMOĆNI: Iličivec preslišao Zvezdu!

PRVI PORAZ

Iličivec je poveo u 51. minutu golom mladog reprezentativca Ukrajine Dmitrija Mišnjeva. Samo minut kasnije, Marko Vešović je skrivio penal, a sa bele tačke siguran je bio gruzijski reprezentativac David Targamadze

KRŠKO - Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz na pripremama u Sloveniji.Crveno-bele je u trećoj kontrolnoj utakmici ubedljivo savladala ukrajinska ekipa Iličivec (2:0).Iličivec je poveo u 51. minutu golom mladog reprezentativca Ukrajine Dmitrija Mišnjeva. Samo minut kasnije, Marko Vešović je skrivio penal, a sa bele tačke siguran je bio gruzijski reprezentativac David Targamadze. Devetoplasirani tim ukrajinske Premijer lige je u svim segmentima nadigrao crveno-bele, koji za 90 minuta igre nisu uspeli da stvore ozbiljniju priliku za gol.Utakmicu je obeležila i povreda novog napadača Zvezde - Đorđa Rakića, koji je u 23. minutu sa bolnom grimasom napustio teren zbog povrede kolena. Prema prvim procenama povreda nije ozbiljnije prirode.Zvezda je na priprema u Sloviniji odigrala dve utakmice, u kojima je pobedila slovenačke ekipe Krku i Domžale.