Vojvodina se zagrejava za meč sa Honvedom

REVANŠ: Novosađani sa Hibernijansom

Želimo da ispoštujemo pre svega sebe, potom protivnika i na kraju publiku, za koju se nadam da će doći u velikom broju, kaže trener Marko Nikolić

Prilika da se ekipa razigra.Fudbaleri Vojvodine večeras (20.30) na svom terenu igraju revanš meč 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv ekipe Hibernijansa. Novosađani imaju kapitalnu prednost iz prvog meča od tri gola viška (4:1), pa duel na Karađorđu treba da predstavlja formalnost i priliku da trener Marko Nikolić razigra što veći broj igrača.- Želimo da ispoštujemo pre svega sebe, potom protivnika i na kraju publiku, za koju se nadam da će doći u velikom broju. Pozivam ih ovim putem da nam pruže podršku, a mi ćemo im se odužiti disciplinovanom, borbenom i kvalitetnom igrom - kaže Nikolić i dodaje:- Posao nismo završili, ostalo je još 90 minuta protiv rivala koji nije nimalo naivan jer u svojim redovima ima četiri-pet vrlo kvalitetnih stranaca i reprezentativaca Malte. Znamo da nam u prvih 20 minuta utakmice na Malti nije bilo prijatno i upravo zbog toga moramo sutra profesionalno odigrati.(S. R.)