NEVEROVATNO: Igrač napravio dva penala za dva minuta!

Pobeda Bajerna na startu Bundeslige

Bajern je na otvaranju Bundeslige pobedio Menhengladbah s 3:1

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Borusiju iz Menhengladbaha rezultatom 3:1 u prvom meču prvog kola Bungeslige.Međutim, pored prve pobede novog trenera Bajerna Pepa Gvardiole na klupi minhenskog kluba u Bundesligi meč je obeležio i igrač gostiju Alvaro Domingez koji je za dva minuta napravio dva penala.Arjen Roben je doveo Bajern u vođstvo u 12. minutu, a samo četiri minuta kasnije na 2:0 povisio je Mario Mandžukić. Do kraja prvog dela meča gosti su postigli gol, pošto je igrač Bajerna Dante zatresao sopstvenu mrežu.U 68. minutu dosuđen je penal za domaći tim pošto je Domingez igrao rukom u svom šesnaestercu ispred Milera i Lama. Miler je izveo penal, ali je Ter Štegen odbranio. Lopta je došla do igrača Bajerna, ali je ponovo pogodila u ruku Domingeza. Sudija je opet pokazao na belu tačku, a precizan je bio Alaba.