POČETNIČKA GREŠKA: Golman Čelsija napravio neverovatnu glupost

Neće se 'leba najesti

Mark Švarcer, koji je ovog leta stigao kod Žozea Murinja, propustio loptu koju mu je dodao saigrač i olakšao Romu da postigne pogodak

VAŠINGTON - Fudbaleri Čelsija savladali su u prijateljskom meču posle preokreta Romu sa 2:1 (0:1).

Tim Žozea Murinja zabeležio je šest pobeda u sedam mečeva na američkom tlu, a malo je nedostajalo da "Plavci" dožive drugi poraz, posle onog od Reala.

U glavnoj ulozi je bio rezervni golman Mark Švarcer koji je u 21. minutu pomalo komično, ali kardinalno pogrešio pa je Lamela doveo "Vučicu" u vođstvu.

Engleskom timu je trebalo dosta vremena da preokrenu rezultat. Prvo je Frenk Lampard izjednačio u 61. minutu, da bi Romel Lukaku u 89. minutu postavio konačan rezultat.