SKUPE GREŠKE: Sudija Nedeljković suspendovan na šest mečeva!

Pomogao Partizanu

Nedeljković je napravio nekoliko grešaka na meču Partizan - Novi Pazar

BEOGRAD - Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) suspendovala je arbitra Vladimira Nedeljkovića na šest mečeva zbog grešaka na meču prvog kola Superlige Srbije između Partizana i Novog Pazara.Partizan je dobio ovaj meč 4:3, a Nedeljković je napravio nekoliko propusta na štetu Novog Pazara, a u korist Partizana. On je bio glavni arbitar na ovom duelu, a zbog grešaka prebačen iz elitne u prvu grupu sudija.Srđan Obradović, koji je bio pomoćnik na meču Partizan - Novi Pazar, suspendovan je na četiri utakmice.FK Novi Pazar je ranije tražio suspenziju za sudije duela sa crno-belima. Nedeljković je u 51. minutu meča isključio Arifovića i dosudio penal za crno-bele, jer je smatrao da je igrač Novog Pazara igrao rukom iako ga je lopta pogodila u rame. On je u 88. minutu priznao pobedonosni gol za Partizan iako je Luka prethodno faulirao golmana Novog Pazara, a ostala je dilema i da li je lopta potom prešla gol-liniju.