Komazec debitovao golom za Sarajevo

Efikasan

Srpski fudbaler najzaslužniji za pobedu tima sa Koševa na gostovanju u Trebinju

TREBINJE - Fudbaleri Sarajeva ostvarili su prvu pobedu u ovoj sezoni, savladavši Leotar na Policama sa 2:1, a strelac prvog gola za pobedničku ekipu bio je srpski fudbaler Nikola Komazec.Gosti su došli u vođstvo već u šestom minutu kada je Travančić pronašao Komazeca. Srpski fudbaler prošao je dvojicu igrača i lepim udarcem sa 16 metara savladao golmana domaćeg tima, što je bio prvi pogodak na takmičarskoj utakmici za Komazeca u dresu Sarajeva.25-godišnji fudbaler imao je priliku u završnici prvog poluvremena da duplira prednost svoje ekipe, ali je glavom pogodio samo spoljni deo mreže.Leotar je izjednačio u 57. minutu preko Milovića posle kornera, da bi konačni rezultat postavio Osmanagić desetak minuta pre kraja.Komazec je mogao da ima i još jedan gol više na kontu, da sudija nije poništio regularan pogodak zbog navodnog ofsajda, ali isto tako nije reagovao kada je Komazec bio oboren u kaznenom prostoru.Sarajevo tako posle tri odigrane utakmice ima po jednu pobedu, nerešenu i jedan poraz i zauzima deveto mesto sa četiri osvojena boda i gol razlikom 2:2. Tim sa Koševa u narednom kolu dočekuje ekipu Čelika.