Slušaj vest

Čovek koji se bizarno povređuje - Manuel Nojer!

Iskusni čuvar mreže Bajerna iz Minhena odsustvovao je skoro godinu dana sa terena zbog povrede koju je doživeo na skijanju, a taman što se vratio, ustalio među stativama i počeo da pruža partije koje podsećaju na njegove najbolje dane, doživeo je novi peh.

Naime, Nojer se povredio u meču osmine finala Lige šampiona i pobedi svog Bajerna protiv Leverkuzena rezultatom 3:0.

Kada je Musiala postigao drugi pogodak za Bavarce, Nojer je počeo da trči u krug od sreće, a ubrzo nakon toga se uhvatio za nogu i signalizirao da ne može da nastavi meč.

Manuel Nojer Foto: Ulrik Pedersen/CSM / Shutterstock Editorial / Profimedia, Instagram/manuelneuer, Gareth Evans/News Images / imago sportfotodienst / Profimedia

Zamenjen je, a ovim povodom se oglasio i Bajern.

- Našem 38-godišnjem kapitenu pukao je mišić u desnoj potkolenici i biće nedostupan do daljeg - stoji u saopštenju Bavaraca.

BONUS VIDEO:

SRBIN STAVIO RUKU NA NIKAD VIĐEN TROFEJ OD 24 KARATA! Na leto će sa šampionima put Amerike u borbu za titulu svetskog šampiona u fudbalu Izvor: FIFA Club World Cup 2025™ - TT - Al Ain - Media