Neefikasni Englezi, sjajan gol Ben Arfe

Premijer liga

Fudbaleri Noriča, Njukasla i Stouka zabeležili su pobede u trećem kolu

Fudbaleri Noriča, Njukasla i Stouka zabeležili su pobede u trećem kolu Premijer lige, dok su Kardif i Everton odigrali bez golova. Neočekivano mali broj golova obeležio je mečeve Premijer lige - na pet utakmica postignuto je isto toliko golova. Na četiri meča koja su počela u 16 sati na prvi gol se čekalo sve do 68. minuta kada je Nejtan Redmond postigao pogodak za Norič u meču protiv Sautemptona.

Pobedu Njukaslu na domaćem terenu protiv Fulama doneo je Hatem Ben Arfa u 86. minutu. Ekipa Stouka je sa gostovanja Vest Hemu odnela sva tri boda golom Džrmejna Penata u 82. minutu, dok su Kardif i Everton odigrali 0:0.

Ranije je Mančester siti na svom terenu pobedio Hal sa 2:0, a sutra su na programu još tri utakmice. Derbi kola igra se na Enfildu gde Liverpul dočekuje Mančester junajted. Ta utakmica počinje u 15.30, a u isto vreme sastaju se i Vest Brom i Svonsi. U 17.00 se igra i londonski derbi između Arsenala i Totenhema.

Vest Hem – Stouk 0:1 (0:0)/Penant 82/

Kristal Palas – Sanderlend 3:1 (1:0)/Gebidon 9, Gejl 79 penal, O'Kif 90+3 - Flečer 64/