SKANDAL U AMERICI! NAVIJAČI BOSNE OTELI SRPSKU ZASTAVU NA STADIONU! Poludeli kad su videli trobojku, okružili mladića i uzeli mu je! Isplivao SRAMOTAN snimak!
Bosna i Hercegovina je pobedom protiv Katara obezbedila plasman u nokaut fazu Mundijala.
Veliko slavlje je usledilo nakon trijumfa rezultatom 3:1 na punim tribinama stadiona u "Sijetlu", ali došlo je i do jednog incidenta.
Kako navodi portal "crna-hronika.info" i kako se vidi na objavljenom snimku, jedan čovek je na tribinama imao zastavu Srbije, a to se nije dopalo pojedinim navijačima Bosne i Hercegovine.
Kada su primetili trobojku došlo je do verbalnog sukoba, a navijači su oduzeli zastavu iako je čovek koji ju je doneo na tribine bio u majici sa obeležjima Bosne i Hercegovine.
Nema informacija da je došlo i do fizičkog sukoba, a situacija se relativno brzo smirila.
Pogledajte snimak incidenta na tribinama i oduzimanje srpske zastave:
Bonus video:

