(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) ZANEMELA CELA HALA: Pogledajte stravičan pad košarkaša OKK Beograda

Drama u Šumicama

Luka Mitrović je krenuo da zakuca, a posle pada na parket više minuta mu je ukazivana pomoć

Utakmicu prvog kola Košarkaške lige Srbije između OKK Beograda i Beovuka, je osim ponede gostiju (80:72) obeležio i stravičan pad pleja domaćih Luke Mitrovića u trećem kvartalu.

On je tri minuta pre kraja trećeg perioda pri rezultatu 57:55 za goste presekao loptu, krenuo da zakuca. a pošto je promašio doživeo je težak pad.

Igrači oba tima, koa i sudije Aleksandar Glišić, Časlav Čukalović i Marko Strika odmah su zaustavili igru, a posle više minutnog prekida i sjajne reakcije klupa oba tima, Mitrović je ustao uz ovacije izašao iz igre i do kraja meča nije se vraćao na parket.