Neverovatno dodavanje

(KURIR TV) MAGIJA ANĐUŠIĆA: U stilu Teodosića asistirao kroz noge protivničkog igrača

Srpski košarkaš Danilo Anđušić odigrao je svoju najbolju partiju u dresu Parme u porazu od Nižnjeg Novgoroda sa 115:94 u regionalnoj VTB ligi.

Srpski košarkaš je na terenu proveo 32 minuta i za to vreme je postigao ovosezonski rekord sa 26 poena, uz šest asistencija i tri skoka, uz još jedan najbolji lični rezultat ove sezone od 28 indeksnih poena.

Jedan od poteza Anđušića koji će se dugo pamtiti je asistencija kroz noge protivničkom igraču za efektan završetak akcije.

Anđušić je proteklog leta stigao u ruski klub i od tada se ističe kao glavni igrač tima iz Perma. Duel dva tima rešen je već u prvom poluvremenu, kada je Nižni Novgorod došao do dvocifrene prednosti, koju je potom samo povećavao.

Anđušić je jedini održavao goste u igri, ali nije mogao sam protiv raspoloženog protivnika.