CRVENO-BELI UPALILI MAŠINE: Košarkaši Zvezde pobedili Vršac u pripremnoj utakmci

MILKO BJELICA NAJEFIKASNIJI

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Beogradu Vršac sa 116:79 (28:25, 31:19, 25:15, 32:20), u prvoj pripremnoj utakmici.

Kako se navodi na klupskom sajtu, u utakmici koja je odigrana u dvorani "Aleksandar Nikolić" bez prisustva publike, najefikasniji u domaćem timu bio je Milko Bjelica sa 23 poena, dok je Nikola Radičević postigao 17 poena uz pet asistencija.

Posle izjednačenog početka, crveno-beli su u poslednjim minutima uvodne četvrtine preuzeli kontrolu, a rezultatski je sve bilo rešeno posle serije 20:0 u prva četiri minuta druge četvrtine, a poluvreme je završeno rezultatom 59:34.

U drugoj utakmici koja je na programu 3. septembra, crveno-beli će igrati protiv Zenita iz Sankt Peterburga.