DAJTE MU MINUTE DA POKAŽE ŠTA ZNA: Bobi Marjanović upisao rekord sezone i to protiv  najbolje odbrane u ligi! (VIDEO)

NBA

DAJTE MU MINUTE DA POKAŽE ŠTA ZNA: Bobi Marjanović upisao rekord sezone i to protiv najbolje odbrane u ligi! (VIDEO)

Srpski košarkaš Boban Marjanović postigao je 19 poena u porazu Los Anđeles Klipersa u Memfisu 96:86, dok je Nikola Jokić bio blizu trip-dabla u Denverovoj pobedi posle produžetka nad Orlandom 124:118 u NBA ligi.

Marjanović je odigrao najbolji meč u sezoni i za samo 13 minuta pokazao da bi morao da ima veću ulogu, a sakupio je i osam skokova, asistenciju i ukradenu loptu.

On je bio najefikasniji u gostujućem timu. Najbliži mu je bio Danilo Galinari sa 17, dok je Memfis do trijumfa vodio Majkl Konli sa 22 pogotka.

Nakon poraza Klipersa, sada se Denver osamio na vrhu Zapadne konferencije sa skorom 17-7.

Jokić je ponovo blistao sa 12 poena, čak 13 asistencija i osam skokova za 34 minuta na parketu Orlanda.

Nagetse je vodio Džamal Marej sa 31 poenom, Pol Milsap je ubacio 18, dok Orlandu nije pomogao ni sjajni Nikola Vučević sa 24.

Ostali rezultati: Klivlend - Golden Stejt 105:129 Bruklin - Oklahoma 112:114 Atlanta - Vašington 117:131 Toronto - Filadelfija 113:102 Nju Orleans - Dalas 132:106 Minesota - Šarlot 121:104 Milvoki - Detroit 115:92 LA Lejkers - San Antonio 121:113