PEŠIĆ POBESNEO, PA ISKLJUČEN U PRVOM MINUTU: Pogledajte žestok sukob trenera Barselone sa sudijama na meču sa Fenerbahčeom (VIDEO)

EVROLIGA

Trener Barselona Svetislav Pešić ušao je u istoriju Evrolige, jer je isključen u prvom minutu utakmice njegovog tima sa Fenerbahčeom u Istanbulu.

Srpski stručnjak je burno reagovao jer sudije nisu dosudile faul nad Jakom Blažičem, pa je ušao u žestok sukob sa arbitrima.

Sudija Luiđi Lamonika je Pešiću dosudio dve tehničke greške, jednu za drugom, pa je trener Barse morao da napusti klupu.

I bez Pešića na klupi, gosti su vodili tokom većeg dela utakmice, imali i vođstvo od 13 poena razlike, ali je Fenerbahče napravio veliki preokret u poslednjoj četvrtini pobedio - 88:82.