POGODIO NEMOGUĆE I MISLIO DA JE KRAJ: Nikola Jokić je onda uzeo loptu i u poslednjem minutu pokazao ko je GLAVNI NA TERENU (VIDEO)

NBA

Košarkaši Denvera pobedili su na gostovanju ekipu Indijane sa 122:119, i tako su upisali četvrti uzastopni trijumf u NBA ligi.

Indijana je na poluvremenu vodila sa 70:56, a tokom treće četvrtine došli su i do maksimalne prednosti 87:69.

Srpski centar Nikola Jokić je zbog petog prekršaja posle 58 sekundi treće deonice otišao na klupu, da bi se u poslednjoj četvrtini vratio i doneo preokret gostima sa 11 postignutih poena.

Nakon što je košarkaš Indijane Tajris Halibarton pogodio preko Jokića za izjednačenje (117:117) na oko 50 sekundi do kraja susreta, momak iz Sombora je u napadu svog tima uzeo težak šut sa vrha kapice i lako doveo Denver u novu prednost.

Denver ima učinak od osam pobeda i tri poraza, a Indijana ima pet pobeda iz 11 utakmica.