GRIN OPET U KLINČU SA NAVIJAČIMA: Čovek iz publike PRETIO zvezdi Voriorsa pa izbačen iz hale! Milvoki pokrenuo istragu (VIDEO)

NBA

Košarkaški klub Milvoki saopštio je da istražuje incident i da se konsultuje sa NBA ligom, nakon što je jedan navijač izbačen tokom utakmice sa Golden stejtom posle žalbe igrača gostiju Drejmonda Grina.

"Navijač je rekao neke preteće stvari po moj život", rekao je košarkaš Golden stejta.

Grin je na 5:19 minuta pre kraja treće četvrtine razgovarao sa zvaničnicima više puta pokazujući na jednog navijača.

Navijač je posle reakcije obezbedjenja izbačen iz "Fiserv Foruma".

Milvoki je na svom terenu savladao Golden stejt sa 128:111, a Grin je u porazu svog tima postigao dva poena, uz sedam asistencija i šest skokova.

Grin je pre dve nedelje kažnjen sa 25.000 dolara zbog nepristojnog ponašanja prema navijačima.