BOGDAN DVOCIFREN U PORAZU ATLANTE: Milvoki dominantan protiv Hoksa (VIDEO)

NBA

Milvoki je na gostovanju pobedio Atlantu sa 114:105.

Gosti su bolje počeli meč i poveli sa 13:0, a do kraja prve četvrtine vodili su sa 22 poena razlike (39:17). Milvoki je potom u nekoliko navrata vodio sa 24 poena razlike.

Atlanta je uhvatila priključak u poslednjoj deonici kada je prvo stigla do izjednačenja, a zatim košem Bogdana Bogdanovića povela sa 103:101.

To nije bilo dovoljno za pobedu pošto je Milvoki u poslednja tri minuta meča napravio seriju 13:2.

Džru Holidej je u pobedničkom timu postigao 27 poena, Bruk Lopes je ostvario dabl-dabl sa 20 poena i 12 skokova, dok su po 13 poena upisali Bobi Portis (10 skokova) i Dževon Karter.

U gostujućoj ekipi za gotovo 35 minuta na terenu Janis Adetokunbo je upisao sedam poena, 18 skokova i 10 asistencija.

Za Atlantu nisu igrali Tre Jang i Klint Kapela, a najefikasniji je bio Bogdanović sa 22 poena.

Srpski igrač je zabeležio i pet asistencija, tri skoka i dve ukradene lopte.

Za domaći tim Deandre Hanter je postigao 16 poena, uz devet uhvaćenih lopti, dok je poen manje upisao Džon Kolins (sedam skokova).