HAOS U TURSKOJ! Jam Madar pogođen u glavu sa tribina - Alimpijević UZALUD molio navijače da se smire! Sudije prekinule meč (VIDEO)

UŽAS

Utakmica Superlige Turske između Fenerbahčea i Bešiktaša neće ostati upamćena po košarci, već po izgredima navijača domaćeg tima.

Na manje od tri minuta do kraja poluvremena došlo je do prekida jer je predmetom sa tribina u glavu pogođen izraelski plejmejker Jam Madar.

Uzalud je trener Bešiktaša Dušan Alimpijević molio tifoze svog tima da se urazume, pa je sudija pred sam kraj prvog dela prekinuo meč kako bi se ukazala pomoć nekadašnjem plejmejkeru Partizana.

Ovakav incident primorao je sudijski trio da prekine meč na deset minuta.

A, ako nekoga zanima rezultat - Bešiktaš je savladao tim Dimitrisa Itudisa rezultatom 68:64.