BOGDANOVIĆ SIPAO PRED STOJAKOVIĆEM, ALI IZGUBIO PROTIV BIVŠEG TIMA! Čuveni košarkaš sa sinom gledao Bogdana i pobedu Kingsa VIDEO

NBA

Košarkaši Atlante poraženi su kao gosti od Sakramenta rezultatom 122:107.

Srpski bek, Bogdan Bogdanović, proveo je na terenu više od 33 minuta i za to vreme došao do svog proseka (16,8 poena po utakmici), pa i malo preko toga.

Utakmicu protiv svog bivšeg tima je završio sa 18 poena, a uz to je imao četiri asistencije i dva skoka.

Iz igre je pogodio pet od 12 šuteva, uključujući dve trojke iz osam pokušaja, a pogodio je svih šest slobodnih bacanja.

Gost na ovom meču je bio Peđa Stojaković legendarni srpski košarkaš koji je osam godina proveo igrajući za Kingse. On je u dvoranu stigao sa svojim sinom.

Utakmica je praktično rešena u drugoj četvrtini koja je završena rezultatom 30:16 u korist Kingsa koji su u nastavku uspeli da iskontrolišu pokušaje Hokse da se vrate u meč.

Atlanta koja je igrala bez najboljeg igrača, Treja Janga, ima učinak od 18 poraza i 25 pobeda, dok je Sakramento stigao do 24 trijumfa, a ostao na 18 izgubljenih utakmica.