NAVIJAČI PARTIZANA OPKOLILI TRINKIJERIJA: Trener Žalgirisa krenuo ka autobusu, ali OVO nije očekivao (VIDEO)

EVROLIGA

Košarkaši Partizana su u Beogradu, u 23. kolu Evrolige, pobedili Žalgiris sa 81:72 (22:26, 23:17, 16:16, 20:13) i ostali su u trci za plasman u doigravanje.

Crno-beli su utakmicu prelomili u poslednjoj četvrtini, kada su zaigrali odlično u odbrani i u tih 10 minuta Žalgiris je ubacio samo četiri šuta iz igre.

Nakon meča trener gostujućeg tima Andrea Trinkijeri pohvalio je Partizan, klub koji je vodio nekada, a potom se uputio ka autobusu.

I tada su ga navijači crno-belog kluba okupirali, a on je svima izašao u susret, slikao se i delio autograme.

U narednom kolu Partizan će 31. januara gostovati Monaku.