OBRADOVIĆ POSLE TRIJUMFA U BERLINU: Neke minute smo odigrali dobro, ne čitav meč...

EVROLIGA

Košarkaši Partizana pobedili su u Berlinu domaću Albu 94:83 (23:15, 24:19, 25:28, 22:21), u utakmici pretposlednjeg 33. kola Evrolige i zadržali šanse za plasman u plej-in.

"Neke minute smo odigrali dobro, ne čitav meč. Kao i naša sezona, gore-dole. Uspeli smo da se uzdignemo u krucijalnim trenucima", rekao je Obradović.

Upitan je i o narednom meču protiv Valensije.

"Imamo još jednu utakmicu u ABA ligi i treba da vidimo druge utakmice. Poslednja utakmica na našem terenu i imaćemo sjajnu podršku. Kao i večeras", dodao je strateg crno-belih.

Posle četvrte pobede na gostujućem terenu ove sezone Partizan je 11. na tabeli sa 15 pobeda i 18 poraza, a Efes koji je na poslednjem 10. mestu koje vodi u plej-in ima 15/17 i utakmicu manje.

Alba je poslednja na tabeli sa pet pobeda i 18 poraza.

U poslednjem kolu Paritzan će u Beogradu igrati protiv Valensije, a Alba će u Atini igrati protiv Panatinaikosa.