DONČIĆ DAJE INTERVJU UZ "VIDOVDAN": Srbi će Luku zbog ovoga još više voleti...
Opšte je poznato da Luka Dončić voli Srbiju, obožava srpsku muziku i to je sada preneo iz Dalasa u Los Andjeles.
Dok je davao jedan od brojnih intervjua po dolasku u Los Andjeles i pričao o raznoraznim temama mogla je da se čuje srpska muzika u pozadini, pa je u jednom momentu razgovora sa razglasa krenuo čuveni hit Goce Lazarević "Vidovdan".
Sasvim je sigurno da će Luka posle ovog intervjua i tog detalja još više da pridobije simpatije Srba.
Nije to bila jedina pesma koja se čula. Dok je sve to trajalo čule su se i još dve numere, "Zidovi" od Dare Bubamare i "Čekam te kod kolima" od Đoganija.
Luka je takođe pričao o svojim patikama i o tome koliko voli da peca.
"Video sam dosta patika, pecanje obožavam, uživam u tome. Počeo sam sa tim baš dugo, bilo je to sa mojim ocem, ne sećam se tačno kad, negde sa pet-šest godina. Zabavno mi je, skida misli sa stvari, meni je zabavno", rekao je Dončić.
Upitan je i šta je najveći ulov koji je imao na pecanju.
"Ajkula. Stvarno, nisam je ja ulovio. Otišli smo na brod, bacili smo neku mrežu i uhvatili malu ajkulu", nasmejao se Dončić
Kurir sport