Slušaj vest

Američki krilni centar Džon Braun zimus je stigao kao veliko pojačanje u redove Crvene zvezde, međutim, čini se da je njegova odiseja na Malom Kalemegdanu završena, ako sudimo po najnovijoj objavi bivšeg asa Monaka.

Braun je postavio sliku lava uz natpis, "Ništa više mi ne govorite! Bilo je zadovoljstvo", poručio je Amerikanac i tako nagovestio svoj odlazak iz Zvezde.

KK Crvena zvezda Virtus Foto: Starsport

U međuvremenu, Crvena zvezda je do sada ozvaničila potpise Džordana Nvore, potom Tajsona Kartera, povratak Uroša Plavšića, kao i dolazak Stefana Miljenovića, Semija Odželeja, Ebuke Izundua i Čime Monekea

Kada je reč o Braun on je u Evroligi ove sezone prosečno beležio 6,4 poena i 3,7 skokova po meču, dok je u ABA ligi bio jedan od najboljih igrača Zvezde, ali ni to nije pomoglo crveno-belima da prekosče Budućnost u borbi zua finale.

 BONUS VIDEO:

Džon Braun Izjava Izvor: MONDO