UBEDLJIVI CRNO-BELI: Partizan pregazio Slogu!

Novi prijateljski meč kluba iz Humske

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Milosavljević sa 21 poenom

KRALJEVO - Košarkaši Partizana pobedili su ekipu Sloge rezultatom 83:52 (19:10, 29:11, 12:19, 23:12) u prijateljskom meču u Kraljevu.Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Milosavljević sa 21 poenom, dok je Zlovarić dodao 19. Kod domaćih, najbolji je bio Blagojević.Od starta utakmice crno-beli su pokazali kvalitet, a na poluvreme otišli sa čak 27 poena prednosti 48:21. U trećoj četvrtini je došlo do manjeg opuštanja u igri kluba iz Humske, ali su izabranici trenera Duleta Vujoševića u poslednjoj deonici pristupili ozbiljno i susret sigurno priveli kraju sa 83:52.Partizan će naredni prijataljski meč odigrati u Beogradu 11. septembra sa ekipom Radničkog iz Kragujevca. Partizan: Milisavljević 2, Aranitović 11, Mićović 2, Bezbradica 2, Šalić 6, Vesterman 6, Zlovarić 19, Pot, Milosavljević 21, Malešević 6, Marelja 1, Andrić 7.Sloga: Vuković 2, Erac, Biloš 6, Stepanović 3, Vuksanović 2, Rac, Dabović 10, Blagojević 18, Čubrilo 8, Božić 2, Milošević, Denčešen.