Košarkaši Radničkog bolji od Partizana

Pripreme

Kragujevčani slavili 80:75

Košarkaši Partizana izgubili su trening meč od kragujevačkog Radničkog rezultatom 75:80 (18:24, 17:13, 19:15, 21:28)

Iako je Radnički u prvom periodu stekao prednost, do kraja poluvremena crno-beli su uspeli da se rezultatski potpuno približe. U odlučujuću četvrtinu su ušli sa košem prednost 54:52, ali je gostujući tim bio koncentrisaniji u završnici i upisao pobedu rezultatom 80:75.

Partizan: Milisavljević 4, Aranitović, Mićović, Bezbradica 11, Vesterman 4, Pot, Zlovarić, Milosavljević 17, Malešević 5, Marelja 5, Šalić 16, Andrić 8.

Radnički: Stevanović, Marinović 26, Lešić 13, Cvitanović, Jović 4, Jeftović, Janković, Mlađan 3, Dimić 18, Jaru 8, Almazović 8.

Crno-beli u nedelju 15. septembra putuju u Španiju, gde će ih očekuje šest utakmica