Lokomotiva Kuban bolja od Partizana

Pripreme

Poslednju proveru na turneji po Španiji Partizan će imati u utorak, protiv Gran Kanarije

Košarkaši Partizana su doživeli novi poraz na turneji u Španiji. Crno-beli su odmerili snage sa novim evroligašem, Lokomotivom Kuban i izgubili sa 91:85 (24:23, 20:21, 24:11, 23:30).Posle izjednačenog prvog poluvremena (44:44), Lokomotiva, koja će biti jedan od rivala Crvene zvezde u Evroligi, napravila je ključnu prednost u trećoj četvrtini. Ruski je klub je u poslednjih 10 minuta ušao sa plus 13 (68:55) i uspeo da sačuva pobedu uprkos naletima Partizana. Crno-beli su u poslednjoj četvrtini bili bolji, prišli su na 86:85, ali nisu imali snage za preokret.Poslednju proveru na turneji po Španiji Partizan će imati u utorak, protiv Gran Kanarije.