NADMAŠIO OČEKIVANJA: Dimitrijević treći na prvenstvu Mađarske

Izvanredan rezultat

Najbolji srpski golferi nastavljaju svoje nastupe na evropskim turnirima i ove nedelje, pošto će igrati Otvoreno prvenstvo Češke na terenima Prosper u Čeladni

Srpski golfer Mihailo Dimitrijević ostvario je izvanredan rezultat na 37. Otvorenom amaterskom prvenstvu Mađarske, koje je održano u Panonija golf i kantri klubu u Mariavolđiju.On je u izuzetno jakoj konkurenciji zauzeo treću poziciju sa 217 udaraca posle tri odigrane runde. Najbolji je bio poslednjeg dana kada je završio krug sa 70. Prvo mesto na šampionatu Mađarske osvojio je Tetak Tadeas iz Slovačke sa 213, dok je drugi bio Mate Seberenji iz Mađarske sa 216.Odličan rezultat napravio je i Ilija Đurđević koji je na istom takmičenju sa 219 udaraca zauzeo peto mesto u konkurenciji 63 golfera.Još jedan naš reprezentativac imao je nastup u inostranstvu. Čedomir Ilić je u Slovačkoj igrao međunarodno Evropsko amatersko prvenstvo, ali nije uspeo da prođa kat za poslednju rundu.