(VIDEO) SPEKTAKULARNA PIRUETA: Da li je ovo jedan od najlepših golova u istoriji rukometa?

Ovo se retko viđa

Rukometaš Kilan Rune Damke je u 50. minutu postigao fantastičan gol sa levog krila

KIL - Na utakmici 6. kola Lige šampiona između Kila i Celja viđen je jedan od najlepših golova u istoriji ovog sporta.Rukometaš Kilan Rune Damke je u 50. minutu postigao fantastičan gol sa levog krila. On je primio loptu, skočio i vazduhu se okrenuo za 360 stepeni i pogodio mrežu kroz noge golmanu Celja. Bio je to gol kojim su Nemci stili na minus jedan (26:27). Ovaj gol digao je sve navijače na noge, a Kil je napravio preokret i na kraju je slavio s 35:32.