ISTORIJSKI USPEH NAŠEG BODI BILDINGA I FITNESA: Srbiji dva zlata i srebro na Evropskom prvenstvu u Španiji!

tri medalje

Dve zlatne i jednu srebrnu medalju osvojila je reprezentacija Srbije u bodi bildingu i fitnesu na Evropskom prvenstvu u Španiji!

Istorijski uspeh ostvaren je u mestu Santa Suzani, gde se himna "Bože pravde" čak dva puta slušala, a malo je nedostajalo i treći put.

Bodi bilding i fitnes

Zlatna odličja osvojili su Miljana Ferenc u kategoriji fitnes +168cm, Dušan Đurić u kategoriji classic physique -180cm, dok je srebro pripalo Igoru Šikori u kategoriji game classic bodi bilding.

U ekipnom plasmanu reprezentacija Srbije osvojila je najbolji rezultat u istoriji bodi bildinga i fitnesa.