NAJVEĆI POVRATAK U ISTORIJI RUKOMETA: Gubili su 4 gola razlike na MINUT IPO do kraja i uspeli su da pobede (VIDEO)

da li je realno

Ovakvu dramu može da režira samo rukomet, nešto do sada neviđeno desilo se u Poljskoj

Rukomet je sport koji ume da režira neverovatne stvari, ali ono što je viđeno u ligi Poljske zaslužuje da se nađe u Ginisovoj knjizi rekorda.

U utakmici između Kvidzena i Tarnova viđen je najveći preokert u istoriji rukometa. Gosti su tačno na minut ipo do kraja utakmice imali prednost od četiri gola. Vodili su 28:24. Svi u hali su mislili da je utakmica već završena, svi, sem ekipe Kvidzena.

U poslednih 90 sekundi, domaćin smanjuje na minus tri. Gosti su prokockali napad, a na 37 sekundi Kvidzen stize na dva gola zaostatka iz kontre. Pravi delirijum u hali nastaje posle nove kontre na 22 sekunde do kraja meča, kada Kidzen prilazi Tarnovu na gol zaostatka. I onda najveća glupost na utakmici, gosti bacaju živu loptu domaćima u ruke, seva kontra i sedmerac posle kojeg Kvidzen stiže do izjenačenja - 28:28!

I tu nije kraj! Pošto u Poljskoj nema nerešenih utakmica, pristupa se izvođenju sedmeraca. Domaćin na kraju pobeđuje rezultatom 33:31! Potpuno zasluženo.