OPŠTI HAOS U NOVOM SADU: Potukli se rukometaši Vojvodine i Partizana! Sevale pesnice na terenu! VIDEO

Užasne scene

Prva finalna utakmica ARKUS lige između rukometaša Vojvodine i Partizana koja se igra u Novom Sadu prekinuta je na kratko u 26. minutu.

Pri rezultatu 12:6 za domaći tim došlo je do opšte tuče.

rukomet, rukometaši, Vojvodina, Partizan

Rukometaš Partizana Vuk Lazović napravio je oštar faul nad rukometašem Vojvodine Azizom Aidijem. Bio je to signal za sve igrače oba tima da utrče u teren.

Vuk Lazović je dobio crveni karton, a Boris Radivojević je dobio plavi karton. Plavi karton je dobio i prvotimac Vojvodine Gregor Ocvirk.

Partizan je nastavio utakmicu sa samo dvojicom igrača u polju i golmanom, kojeg je u napadu menjao treći igrač u polju.

Vojvodina je povela sa 1:0 u finalnoj seriji Arkus lige, pošto su na svom terenu posle produžetaka savladali Partizan sa 32:28.

Tokom celog prvog poluvremena u vođstvu je bio novosadski tim, koji je na odmor otišao sa plus sedam (17:10).

Vojvodina je čuvala prednost i u nastavku, a u poslednja četiri minuta ulazi sa plus četiri (26:22). Usledila je uzbudljiva završnica i serija crno-belih 4:0 za produžetke, a u dodatnom periodu domaći tim je bio bolji rezultatom 6:2.

Meč je obeležila tuča igrača u 26. minutu, zbog čega je usledio kratki prekid.

Najefikasniji u ekipi Vojvodine bili su Mohamed Aziz Aidi, Bojan Rađenović i Baris Puhovski sa po šest golova.

Najbolji učinak u gostujućem timu imao je Uroš Kojadinović sa sedam pogodaka, Stefan Petrić je upisao šest, dok su Nemanja Jović i Nikola Zečević dodali po pet golova.

Finalna serija se igra na dve pobede, a naredni meč na programu je u Beogradu u sredu.