ANGELINA TOPIĆ OSTALA BEZ DRUGE MEDALJE: U Jerusalimu osvojila zlato, pa se takmičila u još jednoj disciplini

ŠTETA

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je danas šesto mesto u skoku udalj na Evropskom prvenstvu za starije juniore u Jerusalimu.

Nakon što je osvojila zlato u skoku uvis, Topić je današnje finale u skoku udalj završila kao šesta rezultatom 6,42 metra.

Zlatnu medalju osvojila je irska atletičarka Elizabet Ndudi skokom od 6,56 metara.

Plamena Mitkova iz Bugarske je bila druga sa dva centimetra kraćim skokom, dok je bronza pripala Nemici Lauri Rakel Miler čiji je najbolji rezultat bio 6,51 metar.

Srpske atletičare na šampionatu u Jerusalimu danas očekuju još dva finala - Nikola Kostić će od 16.45 trčati finale trke na 400 metara s preponama, dok će Adriana Vilagoš učestvovati u finalu bacanja koplja od 18.27.