BRAVO: Arunovićeva osvojila srebro, Mikecu bronza na MI

Još dve medalje u Mersinu

Arunovićevoj je zlato izmaklo za dva kruga

MERSIN - Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je na Mediteranskim igrama u Mersinu srebrnu medalju u disciplini vazdušni pištolj, dok je bronza pripala Damiru Mikecu.Arunovićeva je drugo mesto osvojila pošto je u finalu imala 200,6 krugova, zlato je osvojila Francuskinja Selin Gobervil (202,5), a bronzu Slovenka Petra Dobravec (175,5).Druga srpska predstavnica u ovoj disciplini Bobana Veličković zauzela je peto mesto sa 136,2 kruga.Damir Mikec je zauzeo treće mesto iza Španca Pabla Karere (199,3) i Turčina Jusufa Dikeca (198,7), dok je Andrija Zlatić sa 158,6 krugova završio na četvrtoj poziciji.Sutra je na programu drugi dan streljačkog turnira kada će vazdušnom puškom gađati Andrea Arsović, Ivana Maksimović, Nemanja Mirosavljev i Dejan Pešić.