DA LI ĆE TAJNA BITI OTKRIVENA: Šta se dogodilo 5 minuta pre meča Marej - Dimitrov?

Misterija

Bugarin je prilično lako u tri seta nadigrao Endija i rastužio Britance, koji su očekivali da Mari odbranio titulu

LONDON - Prošlogodišnji osvajač Vimblona i ljubimac britanske publike Endi Marej poražen je u četvrtfinalu trećeg gren slem turnira sezone od Bugarina Grigora Dimitrova.Bugarin je prilično lako u tri seta nadigrao Endija i rastužio Britance, koji su očekivali da Mari odbranio titulu.Britanski mediji se dan posle poraza pitaju šta se desilo sa njihovim ljubimcem. U izveštajima pojedinih medija se navodi da se Mari u trećem setu pri rezultatu 4:2 za Bugarina viknuo "pet minuta pre j... meča", a onda se okrenuo ka loži gde su bili njegov trener Ameli Morezmo, devojka Kim Sirs i majka Džudi Mari.Svi na tribinama bili su začuđeni potezom Marija i pitali se šta se desilo tih 5 minuta pre početka meča i da li se nešto dogodilo na zagrevanju.Britanski mediji podsećaju da je Endi odmah posle konferencije za mediju napustio Vimbldon, a nije stigao čak ni da se presvuče. Njegova devojka Kim Sirs je uznemirena i sama napustila kompleks na Vimbldonu, a nije poznato kako su reagovale Ameli Morezmo i Džudi Marej.Portparol britanskog tenisera Met Džentri rekao je da Endi često viče na terenu, ali nije želeo da ništa više komentariše."Nije bio u meču", rekao je Met.