DOBAR START ZA KECMANOVIĆA: Miomir savladao Argentinca za 2. kolo Serbia opena

atp

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u drugo kolo ATP turnira u Beogradu, pošto je pobedio Argentinca Fakunda Banjisa sa 7:6, 7:6.Meč Kecmanovića i Banjisa, 47. i 102. tenisera sveta trajao je dva sata i četiri minuta.

Kecmanović je prvi set dobio u taj-brejku sa 7:5, a drugi je dobio rezultatom 7:4.

Miomir Kecmanović

Srpski teniser je u drugom setu vodio sa 5:2, ali je Banjis uspeo da taj period igre odvede u taj-brejk.

Kecmanović će u drugom kolu igrati protiv Francuza Artura Rinderkneša, koji je eliminisao Argentinca Huana Londera u dva seta.

Pored Kecmanovića i francuskog tenisera u drugo kolo turnira danas su se plasirali i Argentinac Federiko Delbonis, Sunvu Kvon iz Južne Koreje i Japanac Taro Danijel.