ĆAĆIĆ I LAJOVIĆ U ČETVRTFINALU DUBLA U HAMBURGU: Pobedili braću Sabanov!

SPORT-SRBIJA-TENIS-HAMBURG

Srpski teniseri Nikola Ćaćić i Dušan Lajović plasirali su se u četvrtfinale turnira u Hamburgu, pošto su pobedili sunarodnike, braću Ivana i Mateja Sabanova posle tri seta, 7:6, 0:6, 10:5. Ćaćić i Lajović su pobedili posle sat i 36 minuta.

U prvom setu oba para napravila su po brejk i odigran je taj-brejk, koji su Ćaćić i Lajović dobili sa 7:1.

Braća Sabanov su dominantno odigrali drugi set, nisu dozvolili protivnicima da osvoje nijedan gem i izjednačili su u meču. Dodatni set Ćaćić i Lajović dobili su sa 10:5 i posle druge meč lopte plasirali su se u četvrtfinale.

Oni će igrati protiv boljih iz duela četvrtih nosilaca indijsko-holandskog para Rohana Bopane i Matvea Midelkopa i nemačkih tenisera Dastina Brauna i Tobijasa Kamkea.