KAKVA ŠTETA! LASLO STAO NA KORAK DO TITULE: Đere posle VELIKE DRAME poražen od Dominika Tima u polufinalu Kicbila

JOŠ SAMO JEDNA POBEDA

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u finale turnira u Kicbilu.

On je u polufinalu izgubio od Austrijanca Dominika Tima sa 7:6 (7:3), 5:7, 6:7 (8:10).

U prvom setu nije bilo brejkova, pa smo gledali taj-brejk u kojem je srpski teniser potpuno izdominirao.

Drugi set je doneo brejk šanse ko na traci sa obe strane, ali on je viđen tek u 11 gemu i pripao je Timu.

Drama je trajala tokom trećeg seta, publika je bila na strani austrijskog igrača, pogotovo tokom taj-brejka u kojem je viđena bespoštedna borba, a on je na kraju na radost publike pripao Dominiku Timu.

Tim će se za titulu u Kicbilu boriti protiv argentinskog tenisera Sebastijana Baesa koji je ranije danas pobedio sunarodnika Tomasa Martina Ečeverija.