NOVAK IZGUBIO ŽIVCE, OKRENUO SE KA PUBLICI, PA ŽESTOKO OPSOVAO! Navijač izbacio Srbina iz takta! Odavno nije bio ovako BESAN!

prekid filma

U uzbudljivoj završnici drugog seta srpskom as je u jednom momentu izgubio živce i iskalio bes na jednom nepristojnom navijaču

Najbolji teniser sveta trenutno igra protiv mladog Hrvata Dina Prižmića meč prvog kola Australijan opena.

Novak je rutinski odradio posao u prvom setu i ekspresno stigao do prednosti 1:0, međutim, talentovani Hrvat je u nastavku "pokazao zube" prvom reketu sveta.

Zaigrao je sjajano i nakon uzbudljive završnice i taj-brejka stigao do izjednačenja.

U taj-brejku, pri rezultatu 2:2, jedan navijač je potpuno izbacio Novaka iz takta.

Dobacio je nešto tokom poena, Đoković je izgubio fokus i pobesneo. Pošto je izgubio važan poen, okrenuo se ka provokatoru i ljutito uzviknuo:

"Začepi, j*bote".

Nažalost, to ga je potpuno poremetilo. U nastavku Hrvat stiže do vezanih set lopti i koristi pliliku za izjednačenje.