ĐORĐE ĐOKOVIĆ: Novak nije iskoristio svoje šanse!

Žali za porazom

Đorđe je poražen u prvom kolu čelendžera u Banjaluci

BANJALUKA - Najmlađi brat Novaka Đoković, Đorđe, izjavio je da je prvi teniser sveta nije iskoristio svoje šanse na meču protiv Španca Rafaela Nadal u finalu Ju-Es opena.Nadal je u noći između ponedeljka i utorka u četiri seta nadigrao Novaka. Đorđe (18) je u utorak igrao meč prvog kola na čelendžeru u Banjaluci gde je poražen od Argentinca Dijega Sebastijana Švarcmana 2:0, po setovima 6:1, 6:2. Švarcman je bio prevelika prepreka za rođenog brata svetskog broja jedan. Argentinac je prvi set dobio za svega 24 minuta igre. Đoković je nešto jači otpor pružio u drugom setu kada je vratio brejk i smanjio na 3:2, međutim nije imao snage za potpun preokret. Đorđe se nakon banjalučkog Čelendžera vraća Fjučersima. On se osvrnuo i na igru svog slavnog brata.