Politika
LJUBOMIR SA KiM SAM DOŠAO U BEOGRAD DA PODRŽI PREDSEDNIKA VUČIĆA: "Vredan je i radan, mnogo radnih mesta i puteva je otvorio"
- Došao sam da podržim predsednika Vučića jer je vredan i radan. Mnogo radnih mesta je otvorio, puteve izgradio. Ja kao pojedinac možda i ne značim mnogo, ali jedan po jedan sa ovog skupa šaljemo poruku mira, slobode, napretka sa željom da bude još novih radnih mesta i da se očuva narod na Kosovu i Metohiji.
Inače, ističe i da je na glasačkom listiću maločas zaokružio penzije i podsticaje za poljoprivednike.
- Ja sam penziju imao 18.000, a sada imam 45.000 - zadovoljno će Ljubomir.
