Slušaj vest

Večeras je u Beogradu priređen veličanstven doček za Srbe sa Kosova i Metohije koji osam dana pešače.

Njihov krajnji cilj je, kako kažu, skup u Novom Sadu kako bi podržali svoju državu i predsednika Aleksandra Vučića.

Grupa Srba sa KiM sinoć je stigla u Meljak, a danas je prošetala Beogradom, dok su im se usput pridruživali građani kako bi ih podržali. Dve kilometarske kolone spojile su se kod Mostarske petlje odakle su zajedno otišli do platoa ispred Skupštine gde ih je, prema proceni MUP-a, dočekalo 47.500 građana.

Pogledajte spektakularne kadrove njihovog puta kroz glavni grad...

01:02
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine Izvor: Kurir

01:02
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine 1 Izvor: Kurir

00:06
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine 2 Izvor: Kurir

00:06
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine 3 Izvor: Kurir

01:00
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine 4 Izvor: Kurir

01:00
Dolazak Srba sa KiM do Skupštine 5 Izvor: Kurir

01:00
1 Srbi sa KiM u Beogradu  Izvor: Kurir

00:56
2 Srbi sa KiM u Beogradu  Izvor: Kurir