Srbija
KAMIONI U KOLONAMA, PUTNIČKA VOZILA PO PAR SATI Šta se dešava na granicama? Ovakvo je stanje na putevima tokom večeri posle Vaskrsa
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Putnička vozila na graničnom prelazu Sremska Rača čekaju pola sata, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema informacijama Uprave granične, teretna vozila na izlazu iz Srbije čekaju na graničnom prelazu Šid, četiri sata, kao i na Batrovcima, sat vremena.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
Putevi Srbije" saopštili su ranije danas da se pojačan intenzitet u saobraćaju očekuje na svim putnim pravcima u periodu nakon proslava uskršnjih praznika.
Iz "Puteva Srbije" apeluju na sve učesnike u saobraćaju da prilagode brzinu uslovima na putu, drže bezbedno odstojanje i poštuju saobraćajnu signalizaciju.