• Tallahassee, USA
    Donaldson, Jared 1 2 6 5 1 Lock, Benjamin 1 6 4 1 1
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Zheng, Saisai 1 6 1 1 Kuwata, Hiroko 0 3 0 0
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Eguchi, Misa 03:00 Imanishi, Miharu
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Zhang, Ling 1 6 2 1 Namigata, Junri 0 3 2 0
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Adachi, Yuko 0 2 0 0 0 Wang, Yafan 2 6 6 2 2
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Lee, Ye-Ra 04:00 Liu, Chang
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Lykina, Ksenia 04:00 Zhang, Yuxuan
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    LU, Jing Jing 04:00 Zhang, Yukun
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    LI, Yixuan 04:00 Han, Na-Lae
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Gao, Xinyu 04:00 Ivakhnenko, Valentyna
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Kumkhum, Luksika 04:30 XU, Yi-Fan
  • An-Ning, China
    Thompson, Jordan 04:30 Lee, Hyung-Taik
  • An-Ning, China
    Perez Sanz, David 04:30 Singh, Karunuday
  • An-Ning, China
    Ouyang, Bowen 04:30 Androic, Toni
  • An-Ning, China
    Van Peperzeel, Gavin 04:30 Saito, Takashi
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Osaka, Naomi 04:40 Wang, Qiang
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Miyamura M / Wongteanchai V 04:40 Inoue M / Omae A
  • Thailand F2, Singles
    Ito, Yuichi 05:00 Oku, Hiromasa
  • Taipei City, Taiwan
    Kudla, Denis 05:00 Hung, Jui-Chen
  • Thailand F2, Singles
    Rawat, Sidharth 05:00 Wattanakul, Singekrawee
  • Thailand F2, Singles
    Itzstein, Zach 05:00 Sornbutnark, Warit
  • Taipei City, Taiwan
    Matsui, Toshihide 05:00 Niki, Takuto
  • An-Ning, China, Doubles
    Folie A / Prashanth N V S 05:00 Androic T / Skugor F
  • Kazakhstan F4, Singles
    Lebedev, Ilya 05:30 Tyurnev, Evgeny
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Yang, Zhaoxuan 05:30 Lee, Ya-Hsuan
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Sharipova, Sabina 05:30 Hong, Hyun-Hui
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Chang, Kai-Chen 05:30 Luangnam, Nudnida
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    You, Xiaodi 05:30 Guarachi, Alexa
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Yang, Jiaqi 05:30 Liebens, Klaartje
  • Kazakhstan F4, Singles
    Zaitcev, Anton 05:30 Lebedyn, Alexander
  • Kazakhstan F4, Singles
    Ayap, Sagadat 05:30 Alekseenko, Gleb
  • Kazakhstan F4, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 05:30 Khassanov, Roman
  • Kazakhstan F4, Singles
    Khabibulin, Timur 05:30 Gakhov, Ivan
  • Kazakhstan F4, Singles
    Tsoy, Pavel 05:30 Mamyr, Bolat
  • An-Ning, China
    Lee, Duck Hee 05:50 Takeuchi, Kento
  • An-Ning, China
    Cao, Zhaoyi 05:50 Zemlja, Grega
  • An-Ning, China
    Roelofse, Ruan 05:50 Watanuki, Yusuke
  • An-Ning, China
    Skugor, Franko 05:50 Westerhof, Boy
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Broady N / Pliskova K 06:00 Okadaue C / Tanaka Y
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    BAI A / Myers A 06:00 Namigata J / Tanasugarn T
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Aoyama S / Kuwata H 06:10 Hibino N / Kato M
  • Taipei City, Taiwan
    YI, Chu-Huan 06:20 Harrison, Ryan
  • Taipei City, Taiwan
    YU, Cheng-Yu 06:20 Smith, John-Patrick
  • Thailand F2, Singles
    Grills, Jacob 06:30 Katayama, Sho
  • Thailand F2, Singles
    O'Connell, Christopher 06:30 Onishi, Ken
  • Kazakhstan F4, Singles
    Chepelev, Alexandr 07:00 Yevseyev, Denis
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Liu, Fangzhou 07:00 Lee, So-Ra
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Embree, Lauren 07:00 Hsieh, Su-Wei
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Lykina K / Simmonds C 07:00 LI Y / Wang Y
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    GAI A / Xun F 07:00 LIU C / LU J-J
  • Kazakhstan F4, Singles
    Mnushkin, Dmitry 07:00 Fayziev, Sanjar
  • Kazakhstan F4, Singles
    Voronin, Dimitriy 07:00 Nedelko, Ivan
  • Kazakhstan F4, Singles
    Shyla, Yaraslau 07:00 Kedryuk, Alexey
  • Kazakhstan F4, Singles
    Resnyanskiy, Dmitry 07:00 Ikramov, Sarvar
  • Kazakhstan F4, Singles
    Ismailov, Temur 07:00 Kolisnyk, Olexiy
  • An-Ning, China
    Folie, Alexandre 07:30 Hong, Seong Chan
  • An-Ning, China
    Bai, Yan 07:30 Saville, Luke
  • An-Ning, China
    Yang, Tsung-Hua 07:30 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Thailand F2, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 07:30 Ochi, Makoto
  • An-Ning, China, Doubles
    Wang R / Wang R 07:30 Huang L-C / Vervoort M
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Eguchi M / Sawayanagi R 07:40 Adachi Y / Ukai M
  • Taipei City, Taiwan
    Lacko, Lukas 07:40 Klein, Brydan
  • Taipei City, Taiwan
    Wang, Chieh-Fu 07:40 Barton, Matthew
  • Thailand F2, Singles
    Santillan, Akira 08:00 Kondo, Hiroki
  • Thailand F2, Singles
    Shiga, Masato 08:00 Onozawa, Arata
  • Kazakhstan F4, Singles
    Vasilevski, Andrei 08:30 Ivanov, Vladimir
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Grinchishina, Alexandra 08:30 Ainitdinova, Gozal
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    HAN X / Zhang K-L 08:30 YOU X / Zhu A W
  • Israel F4, Singles
    Bulis, Mor 08:30 Grenier, Hugo
  • Israel F4, Singles
    Rossier, Simeon 08:30 Semidockih, Pavel
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Yang Z / YE Q Y 08:30 Chen J / Tian R
  • Israel F4, Singles
    Paris, Joshua 08:30 Darmon, Aviv
  • Israel F4, Singles
    Nir, Yoav 08:30 Elia, Alon
  • Israel F4, Singles
    Goldengoren, Tal 08:30 Patael, Ben
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Mun, Viktoryia 08:30 Kerimbayeva, Kamila
  • Kazakhstan F4, Singles
    Badanov, Dmytro 08:30 Arashov, Arsan
  • Kazakhstan F4, Singles
    Tsivadze, George 08:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Kazakhstan F4, Singles
    Kushakov, Alexandr 08:30 Kivattsev, Kirill
  • An-Ning, China
    Zheng, Weiqiang 08:50 Sharan, Divij
  • An-Ning, China, Doubles
    Singh K / Whittington A 08:50 Banes M / Van Peperzeel G
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Kudla D / Udomchoke D 09:00 Kravchuk K / Marchenko I
  • Thailand F2, Singles
    Lim, Yong-Kyu 09:00 Burapharitta, Phassawit
  • Taipei City, Taiwan
    Zhang, ZE 09:00 Groth, Samuel
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Negreanu, Daiana 09:00 Tomic, Sara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 09:00 Sabalenka, Aryna
  • Greece F6, Singles
    Robert, Quentin 09:00 Surreaux, Arthur
  • Greece F6, Singles
    Konecny, Michal 09:00 Kekercheni, Filipp
  • Greece F6, Singles
    Dunlap, Dane 09:00 Brinkman, Nils
  • Greece F6, Singles
    Mikos, Konstantinos 09:00 Petrovic, Danilo
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Altuna T / Basilashvili N 09:00 Guccione C / SA A
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Martin F / Raja P 09:00 Bury A / Gabashvili T
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Golubev A / Istomin D 09:00 Kukushkin M / Nedovyesov A
  • Spain F11, Singles
    Amantegui, Javier 09:00 Zeballos, Federico
  • Spain F11, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 09:00 Oliveira, Goncalo
  • Spain F11, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 09:00 Giraudeau, Thomas
  • Spain F11, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 09:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 09:30 Barbat, Karen
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 09:30 Fourouclas, Natasha
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 09:30 Daniels, Carolin
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 09:30 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 09:30 Fridman, Olga
  • Thailand F2, Singles
    Tearney, Finn 09:30 Susanto, David Agung
  • Thailand F2, Singles
    Dome, Andre 09:30 Hochwalt, Tyler
  • Italy F7, Singles
    Leonardi, Filippo 09:30 Fortuna, Claudio
  • Italy F7, Singles
    Capecchi, Daniele 09:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rus, Arantxa 09:30 Cavalle-Reimers, Yvonne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Matteucci, Alice 09:30 Alexandre DA Rosa, Karolayne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sanesi, Gaia 09:30 Sakkari, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 09:30 LI, Yuenu
  • Ostrava, Czech Republic
    Kovalik, Jozef 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Ostrava, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Mertl, Jan
  • Turkey F17, Singles
    Jankovic, Miki 10:00 Salman, Omar
  • Turkey F17, Singles
    Orno, Philip 10:00 Bonzi, Benjamin
  • Turkey F17, Singles
    Marsalek, James 10:00 Ergeneman, Gokberk
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Lukacs, Vanda 10:00 Chien, Pei-Ju
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Marikova, Adriana 10:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Nylund, Nanette 10:00 Fuentes, Camila
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Ladurner, Jasmin 10:00 Tarpischeva, Aliya
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Kulikova, Yulia 10:00 Kuzmova, Viktoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ryskova, Lujza 10:00 Konotoptseva, Danielle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gilchrist, Nadja 10:00 Korzhova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 10:00 Plipuech, Plobrung
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Yang Y 10:00 Radovcic L / Radovcic P
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 10:00 Khachanov, Karen
  • Munich, Germany, Doubles
    Peya A / Soares B 10:00 Stakhovsky S / Troicki V
  • Munich, Germany, Doubles
    Cermak F / Vesely J 10:00 Begemann A / Knowle J
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Rudakova, Anastasia 10:00 Turarbek, Zhanelya
  • Turin, Italy
    Krstin, Pedja 10:00 Quinzi, Gianluigi
  • Turin, Italy
    Brkic, Tomislav 10:00 Sijsling, Igor
  • Munich, Germany, Doubles
    Estrella V / Souza J 10:00 Murray J / Peers J
  • Turin, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Borgo F / Naso G
  • Turin, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Rondoni P 10:00 Giorgini D / Ungur A
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 10:00 Bedene A / Rice D
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 10:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Turin, Italy, Doubles
    Khachanov K / Ymer E 10:00 Roca Batalla O / Trungelliti M
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 10:00 Marcan D / Sancic A
  • Turin, Italy, Doubles
    Coppejans K / Lamasine T 10:00 Eremin E / Sonego L
  • Turin, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 10:00 Motti A / Thornley S
  • Israel F4, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 10:00 Ezer B / Tasev S
  • Israel F4, Doubles
    Allouche I / Zarbielov L 10:00 Saveljev E / Zemel Y
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Gasanova, Anastasia 10:00 Vasilyeva, Liubov
  • Israel F4, Doubles
    Schab Y / Solomon D 10:00 Oliel Y / Tamir D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Tarasova, Alena 10:00 Yusupova, Guzal
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Lodikova, Daria 10:00 Levashova, Evgeniya
  • Ostrava, Czech Republic
    Djere, Laslo 10:00 Panfil, Grzegorz
  • Ostrava, Czech Republic
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Michalicka, Marek
  • Egypt F16, Singles
    Blumenberg, Alex 10:00 Sergiienko, Sergiy
  • Egypt F16, Singles
    Portales, Nino 10:00 Estruch Mano, David
  • Egypt F16, Singles
    Gille, Sander 10:00 Andrzejczuk, Adrian
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Lidkovskaya, Irina 10:00 Ekshibarova, Vlada
  • Egypt F16, Singles
    Wojnar, Bartosz 10:00 Osama, Mazen
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina, Albina 10:00 Pekhova, Polina
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 10:00 Cornet, Alize
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 10:00 De Greef, Arthur
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 10:00 Couacaud, Enzo
  • Sweden F1, Singles
    Van Beem, Colin 10:15 Pauffley, Neil
  • Sweden F1, Singles
    Appelgren, Daniel 10:15 Sillanpaa, Henrik
  • Sweden F1, Singles
    Samuelsson, Christian 10:15 Mridha, Jonathan
  • Sweden F1, Singles
    Bettles, Andrew 10:15 Jotovski, Tomislav
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 10:30 Kolarova, Veronika
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Chimura, Natsumi 10:30 Stamatova, Julia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Wachaczyk, Julia 10:30 Morderger, Yana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Armitano, Mathilde 10:30 Birrell, Kimberly
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Xie, Carolyn 10:30 Moser, Lisa Maria
  • Greece F6, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 10:30 Goldsteiner, Peter
  • Israel F4, Doubles
    BAR D / Martin T 10:30 Kapach R / Shaul A
  • Spain F11, Singles
    Willis, Marcus 10:30 Rumenov Payakov, Georgi
  • Spain F11, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 10:30 Semmler, Miguel
  • Spain F11, Singles
    Jomby, Tom 10:30 De Lorenzo-Aracama, Ander
  • Spain F11, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 10:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Prague, Czech Republic
    Niculescu, Monica 11:00 Kovinic, Danka
  • Prague, Czech Republic
    Bencic, Belinda 11:00 Konjuh, Ana
  • Munich, Germany
    Mayer, Florian 11:00 Rosol, Lukas
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Lopez M / Marrero D 11:00 Machado R / Silva F F
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 11:00 Monroe N / Sitak A
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Fyrstenberg M / Mirnyi M 11:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Munich, Germany
    Dustov, Farrukh 11:00 Stepanek, Radek
  • Istanbul, Turkey
    Kavcic, Blaz 11:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Istanbul, Turkey
    Nedovyesov, Oleksandr 11:00 Kukushkin, Mikhail
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 11:00 Fomina, Alona
  • Munich, Germany
    Tipsarevic, Janko 11:00 Tomic, Bernard
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 11:00 Piontek, Theresa
  • Munich, Germany
    Pospisil, Vasek 11:00 Thiem, Dominic
  • France F9, Singles
    Marti, Yann 11:00 De Schepper, Joeffrey
  • France F9, Singles
    Reinwein, Sami 11:00 Dubail, Julien
  • France F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Hemery, Calvin
  • Prague, Czech Republic
    Pliskova, Karolina 11:00 Beck, Annika
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Mayer L / Ramos-Vinolas A 11:00 Almagro N / Garcia-Lopez G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 11:00 Elias G / Sousa J
  • Italy F7, Singles
    Giacalone, Omar 11:00 Turchetti, Nicolo
  • Italy F7, Singles
    Portaluri, Giorgio 11:00 Baldi, Filippo
  • Italy F7, Singles
    Antonescu, Vasile 11:00 Vibert, Francois Arthur
  • Italy F7, Singles
    Heras, Patricio 11:00 Torroni, Giulio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Remondina, Anna-Giulia 11:00 Teichmann, Jil Belen
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ferro, Fiona 11:00 Johansson, Mathilde
  • Istanbul, Turkey
    Dzumhur, Damir 11:00 Rublev, Andrey
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 11:00 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Nigeria F1, Singles
    Paul, Christian 11:00 Cooper, Joe
  • Nigeria F1, Singles
    Korshunov, Stanislav 11:00 Chanakira, Tinotenda
  • Nigeria F1, Singles
    Zannou, Timothee 11:00 Darko, George
  • Estoril, Portugal
    Lopez, Feliciano 11:00 Haase, Robin
  • Ostrava, Czech Republic
    Kellovsky, Dominik 11:20 Cervantes Huegun, Inigo
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 11:20 Coppejans, Kimmer
  • Ostrava, Czech Republic
    Lojda, Dusan 11:20 Ward, James
  • Marrakech, Morocco
    Witthoeft, Carina 11:30 Maria, Tatjana
  • Marrakech, Morocco
    Babos, Timea 11:30 Barthel, Mona
  • Marrakech, Morocco
    Erakovic, Marina 11:30 Mladenovic, Kristina
  • Turkey F17, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Turkey F17, Singles
    Catarina, Lucas 11:30 Geens, Clement
  • Turkey F17, Singles
    Erdurak, Ege 11:30 Neuchrist, Maximilian
  • Turkey F17, Singles
    Grynkowski, Piotr 11:30 Miedler, Lucas
  • Turkey F17, Singles
    Geerts, Michael 11:30 Grinderslev, Anders
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Moroi, Cristina 11:30 Akbas, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Alay, Ekaterina 11:30 Ionescu, Simona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Schmidt, Carolin 11:30 Aponasenko, Vasilisa
  • Egypt F16, Doubles
    Bejtulahi D / Tepavac M 11:30 Hossam K / Taweel I H
  • Israel F4, Doubles
    Elbaz S / Radionov M 11:30 Idzon R / Ovil O
  • Israel F4, Doubles
    Bulis M / Cukierman D 11:30 Grenier H / Rossier S
  • Israel F4, Doubles
    Kovalenko Y / Mozgovoy A 11:30 Kobelt P / Wagner S
  • Egypt F16, Doubles
    Maamoun K / Sabry S 11:30 Martynov P / Polyakov V
  • Egypt F16, Doubles
    Barnes K / Segal L 11:30 Dankl T-M / Mick P
  • Egypt F16, Doubles
    Gadjiev A / Milovic Z 11:30 Drzewiecki K / Smola M
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Taluenko, Arina 11:30 Zolotareva, Alina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dubrovina, Alexandra 11:30 Folts, Arina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Klyueva, Ekaterina 11:30 Skidanova, Angelina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Merenkova, Polina 11:30 Shevchenko, Darya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Khabarova, Elizaveta 11:30 Sharifova, Ksenija
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Pospelova, Aleksandra 11:30 Urzhumova, Valeriya
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Authom M / Mertens Y 11:30 Elgin M / Molchanov D
  • Sweden F1, Singles
    Gabb, Richard 11:45 Sels, Jelle
  • Sweden F1, Singles
    Blomgren, Tobias 11:45 VON Massow, George
  • Sweden F1, Singles
    Haenle, Pirmin 11:45 Renard, Lucas
  • Sweden F1, Singles
    Reichelt, Timon 11:45 Brunstrom, Jesper
  • Taipei City, Taiwan
    Wang, Jimmy 12:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 12:00 Chalaganidze T / Parrizas-Diaz N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Lukic J 12:00 Korzhova E / Tholey L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Manjon Mihalic N / Wang Z 12:00 Clerici G / Grymalska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Muntean S / Muntean V 12:00 Gilchrist N / Riley A
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Serrano Garcia, Natalia 12:00 Kawasaki, Yoshimi
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Fafaliou, Stamatia 12:00 Siedliska, Natalia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Boren, Brynn 12:00 Cadar, Elena Teodora
  • Greece F6, Singles
    Jakupovic, Alexandros 12:00 Goncalves Lima, Vitor
  • Marrakech, Morocco
    Irigoyen, Maria 12:00 Atik, Rita
  • Spain F11, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 12:00 Favrot, Alexandre
  • Spain F11, Singles
    Escoffier, Antoine 12:00 Taberner, Carlos
  • Spain F11, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 12:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F11, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 12:00 Paccini Sancho, Mario
  • Prague, Czech Republic
    Govortsova, Olga 12:15 Pironkova, Tsvetana
  • Prague, Czech Republic
    Pavlyuchenkova, Anastasia 12:15 Hradecka, Lucie
  • Prague, Czech Republic
    Brengle, Madison 12:15 Strycova, Barbora
  • Munich, Germany
    Brown, Dustin 12:20 Bolelli, Simone
  • Munich, Germany
    Struff, Jan-Lennard 12:20 Zverev, Mischa
  • Munich, Germany, Doubles
    Fleming C / Marray J 12:20 Junaid R / Shamasdin A
  • Istanbul, Turkey
    Gimeno-Traver, Daniel 12:20 Ilkel, Cem
  • Istanbul, Turkey
    Melzer, Jurgen 12:20 Darcis, Steve
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 12:30 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 12:30 Simion, Oana Georgeta
  • France F9, Singles
    Denolly, Corentin 12:30 Jacq, Gregoire
  • France F9, Singles
    Medvedev, Daniil 12:30 Kekez, Duje
  • France F9, Singles
    Petit, Gabriel 12:30 Rochette, Laurent
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 12:30 Laaksonen, Henri
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 12:30 Arnaboldi, Andrea
  • Italy F7, Singles
    Durasovic, Viktor 12:30 Fago, Matteo
  • Italy F7, Singles
    Bensoussan, Samuel 12:30 Carli, Cristian
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Anna 12:30 Schaefer, Anne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 12:30 Mertens, Elise
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Baranska A / Zaniewska S 12:30 Dinu C / Gonzalez M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Georges M / Njiric S 12:30 Pusceddu C / Stoerbrauck S
  • Istanbul, Turkey
    Istomin, Denis 12:30 Paire, Benoit
  • Nigeria F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Balami, Umaru
  • Nigeria F1, Singles
    Chetty, Joshua 12:30 Pecotic, Matija
  • Nigeria F1, Singles
    Song, Evan 12:30 Molaoa, Refiloe
  • Ostrava, Czech Republic
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:40 Mecir, Miloslav
  • Turin, Italy
    Basic, Mirza 12:40 Naso, Gianluca
  • Ostrava, Czech Republic
    Brunner, Pascal 12:40 Bourgue, Mathias
  • Marrakech, Morocco
    Vekic, Donna 12:45 Svitolina, Elina
  • Marrakech, Morocco
    Mchale, Christina 12:45 Hantuchova, Daniela
  • Marrakech, Morocco
    Parmentier, Pauline 12:45 Siegemund, Laura
  • Turkey F17, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:00 Elistratov E / Perunov I
  • Turkey F17, Doubles
    Heller P / Marsalek J 13:00 Gigolaev R / Perfilov A
  • Turkey F17, Doubles
    Karelin I / Strachan B 13:00 Kehyayan J D / Naqvi M
  • Turkey F17, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 13:00 Kirillov E / Tarpischev P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Kuzmova V / Lysakova A 13:00 Geiss J / Ladurner J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Bukhanko A / Saidova S 13:00 Chien P-J / Nylund N
  • Israel F4, Doubles
    Belfer D / Reznik O 13:00 Dudockin D / Nir Y
  • Estoril, Portugal
    De Schepper, Kenny 13:00 Elias, Gastao
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Gakhov I / Tyurnev E 13:00 Alekseenko G / Kushakov A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Djamalov A / Tsoy P 13:00 Arashov A / Kedryuk A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 13:00 Resnyanskiy D / Yevseyev D
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Galkin A / Lebedev I 13:00 Ivanov V / Uzhylovsky V
  • Estoril, Portugal
    Carreno-Busta, Pablo 13:00 Lestienne, Constant
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva, Ksenia 13:00 Lyukshinova, Elisabeth
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Malikova, Katya 13:00 Kim, Yuliya
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Walsh D 13:00 Mertl J / Pavlasek A
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Djere L / Lojda D 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza, Garbine 13:15 Kasatkina, Darya
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 13:15 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 13:15 Mansson M / Pauffley N
  • Sweden F1, Doubles
    Jotovski T / Sekulic M 13:15 Svensson A / Wogen G
  • Sweden F1, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 13:15 De Goeijen B / Sporken M
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Kibi Y / Niki T 13:20 Bhambri Y / Myneni S
  • Munich, Germany
    Kohlschreiber, Philipp 13:20 Vesely, Jiri
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Chuang C-J / Liang C 13:30 Krunic A / Martic P
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bogdan E / Chan C-W 13:30 Kichenok L / Kichenok N
  • Estoril, Portugal
    Gasquet, Richard 13:30 Matosevic, Marinko
  • Prague, Czech Republic
    Goerges, Julia 13:30 Koukalova, Klara
  • Greece F6, Doubles
    Bourchier H / Jandric D 13:30 Gregoriou C / Stylianou A
  • Egypt F16, Doubles
    Pashayan D / Sergiienko S 13:30 Cappeau G / Portales N
  • Egypt F16, Doubles
    Blumenberg A / Erguden U B 13:30 Feler M / Lizen A
  • Egypt F16, Doubles
    Algeri M / Solpi N 13:30 Bessire F / Wojnar B
  • Egypt F16, Doubles
    Jhun A / Tutu M 13:30 Brechemier T / Gille S
  • Spain F11, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 13:30 Nava, Eduardo
  • Spain F11, Singles
    Mukund, Sasi Kumar 13:30 Cuypers, Brian
  • Spain F11, Singles
    Igoshin, Alexander 13:30 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F11, Singles
    Fermosell, Jaime 13:30 Checa-Calvo, Jose
  • Munich, Germany
    Stakhovsky, Sergiy 13:40 Ledovskikh, Mikhail
  • Istanbul, Turkey
    Kuznetsov, Andrey 13:40 Gabashvili, Teimuraz
  • Istanbul, Turkey
    Kokkinakis, Thanasi 13:40 Lajovic, Dusan
  • Munich, Germany, Doubles
    Struff J-L / Thiem D 13:40 Paes L / Stepanek R
  • Munich, Germany, Doubles
    Mayer F / Moser F 13:40 Becker B / Meffert D
  • Marrakech, Morocco
    Rodina, Evgeniya 14:00 Bacsinszky, Timea
  • France F9, Singles
    Inzerillo, Jerome 14:00 Puget, Adrien
  • Turin, Italy
    Jaziri, Malek 14:00 Volandri, Filippo
  • France F9, Singles
    Fournerie, Theo 14:00 Beran, Martin
  • France F9, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Wang, Tak Khunn
  • Turin, Italy
    Viola, Matteo 14:00 Ungur, Adrian
  • Turin, Italy
    Veic, Antonio 14:00 Bedene, Aljaz
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    De Cesare H / Sokiran A 14:00 Armitano M / Zovincova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Gaydarzhi K / Tomic S 14:00 AL Nabhani F / Sanchez-Quintanar C
  • Greece F6, Doubles
    Gevel D / Kekercheni F 14:00 Dunlap D / Surreaux A
  • Greece F6, Doubles
    Konecny M / Simunek D 14:00 Mikos K / Tsitsipas P
  • Greece F6, Doubles
    Riondy M / Robert Q 14:00 Crepaldi E / Kocevar-Desman T
  • Marrakech, Morocco
    Van Uytvanck, Alison 14:00 Puig, Monica
  • Marrakech, Morocco
    Kanepi, Kaia 14:00 Pereira, Teliana
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Njoze M 14:00 Buzarnescu M / Cadantu A
  • Nigeria F1, Singles
    Iloputa, Ikechukwu 14:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Nigeria F1, Singles
    Forchap, David Chaplefeh 14:00 Vorster, Tucker
  • Nigeria F1, Doubles
    Atseye H / Kamal K 14:00 Cortes Alcaraz A / Missodey K
  • Estoril, Portugal
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Estoril, Portugal
    Fischer, Martin 14:20 Montanes, Albert
  • Marrakech, Morocco
    Pennetta, Flavia 14:30 Jovanovski, Bojana
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Rakhishev A / Yessenbekov S 14:30 Ismailov T / Khabibulin T
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 14:30 Khassanov R / Zaitcev A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Abiyev K / Ayap S 14:30 Kolisnyk O / Lebedyn A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Chepelev A / Mnushkin D 14:30 Bekimov K / Chembotayev Z
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Grinchishina A / Klyueva E 14:30 Sharapova A / Zhamiyeva D
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva K / Zubkova A 14:30 Kerimbayeva K / Vasilyeva L
  • Munich, Germany
    Fognini, Fabio 14:40 Trinker, Bastian
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Kalashnikova O / Kovinic D 14:45 Bencic B / Siniakova K
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 14:45 Adaktusson J / Blomgren T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Farfan, Daniela 15:00 Tempone, Constanza Lara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Crespo Azconzabal, Ailen 15:00 Nicolini, Sofia Haydee
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Ferrero, Melina 15:00 Lucero, Carla
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tumosa, Camila 15:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Prague, Czech Republic
    Smitkova, Tereza 15:00 Safarova, Lucie
  • Munich, Germany
    Souza, Joao Olavo 15:00 Andujar, Pablo
  • Munich, Germany, Doubles
    Brown D / Petzschner P 15:00 Zverev A / Zverev M
  • Italy F7, Doubles
    Capecchi D / Stefanini J 15:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Italy F7, Doubles
    Heras P / Portaluri G 15:00 Merone R / Siri G
  • Italy F7, Doubles
    Ghedin N / Leonardi F 15:00 Antonescu V / Bonadio R
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Lindstedt R / Melzer J 15:00 Darcis S / Paire B
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Delic M / Panfil G 15:00 Cachin P / Cervantes I
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Ignatik U / Michalicka M 15:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Kolar Z / Poljak D 15:00 Kovalik J / Torebko P
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Kavcic B / Schwartzman D 15:10 Daniell M / Giraldo S
  • Marrakech, Morocco
    Buyukakcay, Cagla 15:15 Knapp, Karin
  • Turin, Italy
    Roca Batalla, Oriol 15:20 Cecchinato, Marco
  • Turin, Italy
    Donati, Matteo 15:20 Huta Galung, Jesse
  • Turin, Italy
    Roger-Vasselin, Edouard 15:20 Trungelliti, Marco
  • USA F14, Singles
    Turini, Thales 15:30 Rybakov, Alex
  • USA F14, Singles
    Trombetta, TY 15:30 Martinez, Ignacio
  • USA F14, Singles
    Smith, Raleigh 15:30 Torre, Eduardo Agustin
  • USA F14, Singles
    Estevez, Maximiliano 15:30 Castro, Matias
  • France F9, Singles
    Janvier, Maxime 15:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • France F9, Singles
    Arneodo, Romain 15:30 Hoang, Antoine
  • France F9, Doubles
    Eysseric J / Halys Q 15:30 Hemery C / Rochette L
  • Nigeria F1, Doubles
    Baughman D / Quigley E 15:30 Hounkpevi F / Zannou T
  • Nigeria F1, Doubles
    Darko G / Mugabe D 15:30 Bikom A B / Paul C
  • Nigeria F1, Doubles
    Korshunov S / Merunka S 15:30 Chanakira T / Enosoregbe C
  • Estoril, Portugal
    Robert, Stephane 15:40 Almagro, Nicholas
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Muller G / Qureshi A-U-h 15:40 Gong M-X / Peng H-Y
  • Marrakech, Morocco
    Vinci, Roberta 15:45 Radwanska, Urszula
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Ianchuk, Elizaveta 16:00 Stevenson, Alexandra
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Jegiolka, Justyna 16:00 Sanders, Storm
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Frenkel, Nicole 16:00 Gabueva, Angelina
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Pigossi, Laura 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 16:00 Mina, Gianni
  • Estoril, Portugal
    Machado, Rui 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 16:00 Rola, Blaz
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Irigoyen M 16:00 Siegemund L / Zanevska M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Barthel M / Minella M 16:00 Olaru R / Soler Espinosa S
  • Sao Paulo, Brazil
    Pereira, Jose 16:00 Lama, Gonzalo
  • Tallahassee, USA
    Millot, Vincent 16:00 Kubler, Jason
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina A / Merenkova P 16:00 Ainitdinova G / Zolotareva A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lyukshinova E / Urzhumova V 16:00 Malikova K / Pospelova A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    MUN V / Sakalouskaya V 16:00 Folts A / Yusupova G
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lidkovskaya I / Pekhova P 16:00 Amineva N / Sharifova K
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Goloputova P / Skidanova A 16:00 Bekker K / Tarasova A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Gazizova A / Mukhametshina A 16:00 Ekshibarova V / Lodikova D
  • Spain F11, Doubles
    Taberner C / Zapata Miralles B 16:30 Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P
  • Spain F11, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 16:30 Dauzet R / Giraudeau T
  • Spain F11, Doubles
    Gonzalez Almazan R / Tapiador Barajas J 16:30 Belda P / Ledesma Pineda D
  • Munich, Germany, Doubles
    Klaasen R / Rosol L 16:30 Murray A / Rojer J-J
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Montero, Milagros 16:30 Luini, Sofia
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Estable, Julieta 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Silva, Maria 16:30 Vega, Maria Constanza
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Mercier, Margot 16:30 Piai, Eduarda
  • Istanbul, Turkey
    Ilhan, Marsel 16:30 Nieminen, Jarkko
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Krajicek M / Pliskova K 16:30 Lucic-Baroni M / Vandeweghe C
  • Turin, Italy
    Guez, David 16:40 Napolitano, Stefano
  • USA F14, Singles
    Johns, Collin 17:00 Silverman, Cameron
  • USA F14, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:00 Sabanin, Yan
  • USA F14, Singles
    Mclachlan, Ben 17:00 Reshetnikov, Vitali
  • USA F14, Doubles
    Garza D / Mena F 17:00 Kandath M / Kushnirovich G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Carreno Busta P / Gonzalez A 17:00 Berankis R / Matosevic M
  • France F9, Singles
    Laurent, Yanais 17:00 Jankovits, Yannick
  • France F9, Doubles
    Chettar M / Diep F 17:00 Dubail J / Medvedev D
  • Tallahassee, USA
    Escobar, Gonzalo 17:00 Gomez, Emilio
  • Tallahassee, USA
    Kuznetsov, Alex 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Tallahassee, USA
    Paul, Tommy 17:00 Lapentti, Giovanni
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Chazal M / Inzerillo J
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Riske A / Van Uytvanck A 17:15 Jurak D / Parra Santonja A
  • Estoril, Portugal
    Ramos, Albert 17:20 Kyrgios, Nick
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 17:20 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 17:20 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil
    Cagnina, Julien 17:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Molinero, Florencia 17:30 Moore, Jessica
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Whoriskey, Caitlin 17:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Tig, Patricia Maria 17:30 Kiick, Allie
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arvidsson, Sofia 17:30 Khromacheva, Irina
  • Istanbul, Turkey
    Haider-Maurer, Andreas 17:50 Dodig, Ivan
  • Spain F11, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 18:00 De Pablos J / Esteban Barroso S
  • Spain F11, Doubles
    Escoffier A / Jomby T 18:00 Igoshin A / Oliveira G
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 18:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 18:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Rossi, Nathalia 18:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Gatica, Barbara 18:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Gimenez, Sara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tomita, Giovanna 18:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Tallahassee, USA
    King, Kevin 18:20 Devvarman, Somdev
  • Tallahassee, USA
    Williams, Rhyne 18:20 Olivo, Renzo
  • Tallahassee, USA
    Rodriguez-Pace, Ricardo 18:20 Novikov, Dennis
  • Mexico F1, Singles
    Romero Estrada, Ricardo Fernando 18:30 Mendoza, Alejandro
  • Mexico F1, Singles
    Patino, Luis 18:30 Nunez Aguilera, Alan
  • Mexico F1, Singles
    Nicholas, Jeremy Hunter 18:30 Rosas-Zarur, Raul-Isaias
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Domingues J / Sousa P 18:40 Huey T C / Lipsky S
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Valdes, Rianna
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Boserup J / Ormaechea P 19:00 Abanda F / Sanchez M
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Mueller A / Wong K 19:00 Chirico L / Min G
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 19:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 19:00 Andreozzi G / Galdos S
  • USA F14, Doubles
    LI Y / Spencer W 19:00 Numajiri K / Tanuma R
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 19:00 Gigounon, Germain
  • USA F14, Singles
    Mmoh, Michael 19:30 Cadogan, Joseph
  • USA F14, Doubles
    Martinez I / Tasker C 19:30 Bandres J / Ramirez L
  • USA F14, Doubles
    Kpulun S T / Torre E A 19:30 Segantini Bertoldo V / Turini T
  • Tallahassee, USA
    Mcgee, James 19:40 King, Darian
  • Tallahassee, USA
    Krueger, Mitchell 19:40 Krajicek, Austin
  • Mexico F1, Singles
    Martinez, Luis David 20:00 Mandujano, Raul
  • Mexico F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:00 Carpenter, Kevin Jack
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Cerretani J / Dancevic F 20:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 20:00 Duran G / Olivo R
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 20:20 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil
    Hocevar, Ricardo 20:20 Monteiro, Thiago Moura
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Pigossi L / Sanders S 20:30 CE G / Moore J
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Elie J / Kiick A 20:30 Cako J / Lukic V
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Chang S / Tig P M 20:30 Ianchuk O / Khromacheva I
  • Mexico F1, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 21:00 Krainik, Pavel
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 21:20 King K / O Brien D
  • USA F14, Doubles
    Estevez M / Helliar C 21:30 Reshetnikov V / Sabanin Y
  • USA F14, Doubles
    Saba F / Smith R 21:30 Gooch D / Silverman C
  • USA F14, Doubles
    Castro M / Descotte M F 21:30 Mirzadeh V / Reed A
  • Mexico F1, Singles
    Rojas-Maldonado, Alberto 21:30 Endara, Ivan
  • Mexico F1, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 21:30 Barrientos, Nicolas
  • Mexico F1, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 23:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Mexico F1, Singles
    Trevino Andrade, Fernando 23:00 Hach Verdugo, Hans
  • USA F14, Doubles
    Johns C / Mclachlan B 23:30 Brink J S K / Shabaz M
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 23:30 Novikov D / Peralta J

Ništa od bronze

Đoković ostao bez medalje

Tenis

Srpski teniser Novak Đoković prilično nervoznom igrom izgubio od Huana Martina Del Potra meč za treće mesto

Novak Đoković i Del Potro

Novak Đoković i Del Potro

Teniski reprezentativac Srbije Novak Đoković nije danas uspeo da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto je u meču za treće mesto izgubio od Argentinca Huana Martina Del Potra sa 0:2 (5:7, 4:6). Đoković tako nije uspeo da odbrani bronzanu medalju koju je osvojio na Igrama u Pekingu pre četiri godine. Meč između Đokovića i Del Potra trajao je jedan sat i 48 minuta.

Del Potro je ovim trijumfom doneo "gaučosima" prvu medalju na Igrama u Londonu, na kojima je debitovao.

Od prvog trenutka meča na terenu broj jedan na Vimbldonu bilo je evidentno da dvojicu tenisera danas dele samo nijanse. Ispostavilo se, međutim, da je Del Potro brže od Đokovića uspeo da se oporavi od poraza u polufinalu olimpijskog turnira i smogne snage za "utešni" duel.

Odlaganje početka i kasniji prekid meča zbog kiše očigledno nisu previše smetali ni jednom, ni drugom teniseru.

Poprilično sigurni su obojica bili na svoj servis sve do završnice prvog seta. Tada je više mirnoće i koncentracije imao Del Potro koji je rešio taj deo meča u svoju korist.

Argentinski teniser je vrlo rano u drugom setu stigao do brejka, što mu je dalo dodatnu snagu i motiv da u nastavku diktira ritam. Srpski teniser je sredinom seta imao šansu za brejk, ali je nije iskoristio, a Del Potro je nastavio do pobede.

Đoković neće imati mnogo vremena za odmor, pošto ga sledeće nedelje čeka Rodžers kup u Torontu.

 

TOK MEČA

- Dva asa i jedan servis viner doneli su Del Potru prvu meč loptu. Strahovit servis doneo je Argentincu bronzanu medalju, 4:6, 0:2.

- Osvaja Đoković gem za 4:5. Del Potro servira za meč i bronzanu medalju na Olimpijskim igrama.

- Ispustio je Đoković veliku priliku da vrati brejk. Imao je loptu za 4:4, ali se Del Potro ponovo na volšeban način izvukao i potom stigao na korak od medalje, 3:5.

- Dva asa za gem bez izgubljenog poena, 3:4. Đoković najavljuje izlazak iz krize.

- Nastavlja Del Potro sa dobrim servisima, uz malo muke stiže do 2:4.

- Posle dužeg vremena je Đoković osvojio gem na svoj servis bez većih problema, 2:3.

- Loš period igre Đokovića, nikako da se koncentriše na meč, 1:3.

- Muči se Đoković sa svojim servisom. Dve brejk lopte za Del Potra, koristi prvu i vodi u drugom setu, 1:2.

- Del Potro bez izgubljenog poena osvaja svoj prvi servis u drugom setu, 1:1.

- Đoković otvara set servisom, ali vidljivo je da nema previše entuzijazma. Del Potro stiže do prve brejk lopte u drugom setu, ali je ne koristi, kao ni drugu koji trenutak kasnije. Đoković vezuje tri poena i osvaja prvi gem, 1:0.

2. SET (4:6)

 

- Dosta dug gem, svaki tenise je osvojio po dva poena. Duga razmena udaraca ovog puta je prijala Đokoviću, brejk lopta za povratak u prvi set. Spašava Argentinac i četvrtu brejk loptu u dosadašnjem toku meča. Ni petu brejk loptu Đoković nije iskoristio. Imao je Del Potro prvu set loptu, ali je nije iskoristio. Nema sreće Đoković, okliznuo se u kritičnom trenutku što je Argentinac iskoristio da stigne do druge set lopte. I peto izjednačenje u ovom, najdužem gemu u prvom setu. Nažalost, Del Potro osvaja ovaj set posle treće set lopte, 5:7 za 0:1 u borbi za treće mesto i bronzu.

- Loš početak gema za Novaka, izgubio je prva dva poena, potom odservirao as. Greška Đokovića, ispucao je smeč u aut, pa Del Potro ima dve brejk lopte. Dva sjajna servisa spasila su Đokovića gubitka gema. Duži poeni za sada više odgovaraju Del Potru. Dva takva pripala su Argentincu, koji pravi brejk za 5:6.

- Imao je Đoković 15:30, ali jedan dugačak poen pripao je Argentincu koji je potom spojio još dva poena za 5:5. Đoković je u ovom gemu bio dekoncentrisan plačom jedne bebe sa tribina, pa se malo i našalio poželevši da uzme dete da ga uspava.

- Posle 19 uzastopnih poena Đoković je izgubio poen na svoj servis, ali je bez problema osvojio gem za 5:4.

- Uz malo muka Del Potro stiže do novog izjednačenja, 4:4.

- Đoković nastavlja sa dominacijom na svoj servis, bez izgubljenog poena stiže do 4:3.

- Posle duže pauze meč je nastavljen. Del Potro je osvojio jedan poen za 3:3 u prvom setu.

- Odlično je počeo šesti gem Đoković, stekao tri brejk lopte, ali je Argentinac odličnim servisima osvojio četiri poena za redom i stigao do gem lopte. Nažalost, kiša je prekinula meč u ovom trenutku.

- Prvi set počeo je dosta suzdržano sa obe strane. Pauza od 40 minuta zbog kiše uticala je na oba tenisera da počnu meč bez previše rizika. Rezultat toga je i prvih pet gemova bez brejka, 3:2 za Đokovića.

1. SET (5:7)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!