• Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 16:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 0 0 Giner, Marc 0 0
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 1 6 6 6 1 Vibert, Francois Arthur 1 7 3 6 1
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 1 1 6 4 1 Gasparyan, Margarita 1 6 4 3 1
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 1 7 5 1 Pulgar-Garcia, Jaime 0 6 5 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 18:00 Caciotti M / Masini M
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 0 2 5 0 0 Fabian, Patrik 2 6 7 2 2
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 0 3 5 0 Larcher De Brito, Michelle 1 6 3 1
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 1 6 1 1 Chanakira, Tinotenda 0 4 0 0
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 0 1 1 0 0 Kellovsky D / Pospisil J 2 6 6 2 2
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 1 6 4 1 Cirstea, Sorana 0 1 4 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 1 6 0 1 Mitu, Cristina-Andreea 0 2 1 0
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 1 6 1 Pliskova, Karolina 0 4 0
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 1 6 1 1 Rodionova AN / Rodionova AR 0 3 0 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 1 6 1 Cepelova, Jana 0 3 0
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 0 3 0 Verdasco, Fernando 0 1 0
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 0 4 0 AL Alawi S K / El-Bayoumy A 1 6 1
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 20:10 Januskova P / Schmidt M
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 20:25 Kuncikova L / Stuchla K
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 20:50 Glatch, Alexa
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:20 Brengle M / Rogers S
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Uspeh

Fudbalerke Spartaka u nokaut fazi LŠ

Fudbal

Autor:

Popularne "golubice" pobedile su finsku Pamu sa 1:0, dok su prethodno savladale Sofiju sa 7:0 i izgubile od Kazigurte sa 0:2. Prvo mesto u kvalifikacionoj Grupi dva zauzela je ekipa Kazigurta iz Šimkenta, subotičanke su bile druge,

Na prragu Lige šampiona: Fudbalerke Spartaka

Na pragu Lige šampiona: Fudbalerke Spartaka

BEOGRAD - Fudbalerke subotičkog Spartaka plasirale su se u nokaut fazu Lige šampiona. Spartak je u drugoj kvalifikacionoj grupi koja je igrana u Subotici, bio drugi na tabeli, pa je prolaz u sledeću fazu takmičenja obezbedio kao druga najbolja drugoplasirana ekipa.

Popularne "golubice" pobedile su finsku Pamu sa 1:0, dok su prethodno savladale Sofiju sa 7:0 i izgubile od Kazigurte sa 0:2. Prvo mesto u kvalifikacionoj Grupi dva zauzela je ekipa Kazigurta iz Šimkenta, subotičanke su bile druge, Sofija treća, dok je poslednja bila ekipa Pamu.

Žreb za prvo kolo Lige šampiona zakazan je za 23. avgust, a srpska ekipa se ne nalazi među povlašćenim timovima.

Potencijalne protivnice fudbalerki Spartaka u prvom kolu su francuski Lion, nemački Postdam i Volfsburg, engleski Arsenal, ruske ekipe Krasnogorsk i Rosijanka, danski Brondbi i Hjering, italijanski Tores i Verona, francuski Žuvisi, austrijski Nojlengbah, švedski Geteborg i Malme, češka Sparta i norveška Rea. Finale Lige šampiona za žene zakazano je za 23. maj sledeće godine na stadionu Fulama u Londonu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!