• Washington, USA
    Kudla, Denis 1 6 4 6 1 1 Rola, Blaz 2 2 6 7 2 2
  • Washington, USA
    Smith, John-Patrick 0 3 4 0 0 Hewitt, Lleyton 2 6 6 2 2
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 1 6 5 6 1 Arruabarrena L / Klepac A 1 3 7 6 1
  • Washington, USA
    Pospisil, Vasek 1 7 1 1 Young, Donald 0 5 0 0
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 1 7 0 1 Smitkova, Tereza 0 5 0 0
  • Colombia F7, Doubles
    Erazo C A / Mateus Rubiano J J 0 1 1 0 Galarza J I / Heras P 1 6 3 1
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 0 2 0 Gavrilova, Daria 0 1 0
  • Washington, USA
    Duckworth, James 0 1 0 Nishikori, Kei 0 1 0
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 04:30 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 04:35 Smyczek, Tim
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 04:40 Muller, Gilles
  • Washington, USA
    Chung, Hyeon 04:50 Cilic, Marin
  • Washington, USA
    Marand, Sanaz 04:50 Kuznetsova, Svetlana
  • Washington, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 04:55 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 04:55 Dodig I / Melo M
  • Thailand F6, Singles
    Chen, TI 05:00 Burapharitta, Phassawit
  • Thailand F6, Singles
    Kadchapanan, Nutthanon 05:00 Vardhan, Vishnu
  • Thailand F6, Singles
    Grills, Jacob 05:00 Thompson, Jordan
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 05:00 Rybarikova, Magdalena
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 05:15 Lisicki, Sabine
  • Thailand F6, Singles
    Navasirisomboon, Jirat 06:30 Okamura, Issei
  • Thailand F6, Singles
    Rungkat, Christopher 06:30 Isarow, Pruchya
  • Thailand F6, Singles
    Propoggia, Dane 06:30 Tanuma, Ryota
  • Thailand F6, Singles
    Santillan, Akira 08:00 Jayaprakash, Mohit Mayur
  • Thailand F6, Singles
    Anand, Kunal 08:00 Mitchell, Benjamin
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Nancarrow, Alexandra 08:30 Popivoda, Mila
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Mihaylova, Gebriela 08:30 Kolb, Nadiya
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Arshinkova, Petia 08:30 Dimitrova, Radina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Sizikova, Yana 08:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Thailand F6, Doubles
    Bodhidatta P / Liu S-F 09:00 Matsui T / Rungkat C
  • Latvia F1, Singles
    Sielmann, Kevin 09:00 Haenle, Pirmin
  • Latvia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 09:00 Hirschmueller, Christian
  • Latvia F1, Singles
    Simonsson, Fred 09:00 Picco, Francesco
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 09:00 Slobodchikov, Ronald
  • Finland F1, Singles
    Adaktusson, Jacob 09:00 Lanne, Ristomatti
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 09:00 Lama, Gonzalo
  • Russia F5, Singles
    Ivanov, Vladimir 09:00 Desyatnik, Anton
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska, Lina 09:00 Vinogradova, Polina
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Zlochova, Zuzana 09:00 Chalaganidze, Tamari
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Hering, Katharina 09:00 Quagliardi, Barbara
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cengiz, Berfu 09:00 Yusupova, Guzal
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Mare, Tania Andrada 09:00 Spigarelli, Martina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Gobbi Monllau, Ana Victoria 09:00 Mihaila, Ana Bianca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 09:00 Romeo, Caroline
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Stoica, Denise-Antonela 09:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Turkey F31, Singles
    Folie, Alexandre 09:30 Mousley, Bradley
  • Turkey F31, Singles
    Apostolico, Niccolo 09:30 Haylaz, Muhammet
  • Turkey F31, Singles
    Suluoglu, Sefa 09:30 Djurdjevic, Bogdan
  • Thailand F6, Doubles
    Burapharitta P / Okamura I 09:30 Grills J / Hobart D
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 09:30 Chalard S / Sirijariyaporn W
  • Liberec, Czech Republic
    Delic, Mate 10:00 Martin, Andrej
  • Italy F21, Singles
    Rondoni, Pietro 10:00 Sonego, Lorenzo
  • Italy F21, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 10:00 Giacalone, Omar
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 10:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 10:00 Kuznetsov, Andrey
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 10:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 10:00 Mektic, Nikola
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Kaufinger, Ina 10:00 Vaneva, Zinovia
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Tona, Miriana 10:00 Kolb, Marina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Peckl, Kerstin 10:00 Curovic, Tamara
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Achlamov, Milena 10:00 Stamatova, Julia
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 10:00 Onozawa, Arata
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Goto, Shotaro
  • China F12, Singles
    Ouyang, Bowen 10:00 Ning, Yuqing
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 10:00 Radanovic, Dejana
  • Cortina, Italy
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Cagnina, Julien
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Lazareva, Margarita 10:00 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bouzgarrou, Mouna 10:00 Roemer, Charlotte
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Jebawy, Jasmin 10:00 Mihail, Diana Maria
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 10:00 Baric, Nives
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 10:00 Cazeaux, Amandine
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Simic, Jelena 10:00 Bechri, Chiraz
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 10:00 Pavlasek, Adam
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 10:00 Brown, Dustin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Almagro N / Berlocq C 10:00 Carreno Busta P / SA A
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Giovine, Claudia 10:30 Garcia Perez, Georgina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Kvatsabaia, Sofia 10:30 Krejcikova, Barbora
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Grymalska, Anastasia 10:30 Martincova, Tereza
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Bassols Ribera, Marina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 10:30 Bacquie, Alice
  • Latvia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 10:30 Sakinis, Dovydas
  • Latvia F1, Singles
    Matic, Nico 10:30 Losbergs, Mikus
  • Latvia F1, Singles
    Sels, Jelle 10:30 Ubiergo, Jordan
  • Latvia F1, Singles
    Volfson, David 10:30 Inzerillo, Jerome
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:30 LEE H / Motti A
  • Finland F1, Singles
    Niklas-Salminen, Patrik 10:30 Griekspoor, Tallon
  • Finland F1, Singles
    Ruud, Casper 10:30 Griekspoor, Scott
  • Russia F5, Singles
    Reshetnikov, Vitali 10:30 Kivattsev, Kirill
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Rodina, Evgeniya 10:30 Sarkisova, Karine
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Comlek, Azradeniz 10:30 Wachaczyk, Julia
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Piskun, Oleksandra 10:30 Radosavljevic, Teodora
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Luttikhuis, Nikki 10:30 Faber, Tea
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 10:30 Bejenaru, Karola Patricia
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 10:30 Charlos, Tomas
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ciobanu, Daniela 10:30 Spremo, Milana
  • Slovakia F4, Singles
    Ursu, Vadym 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovakia F4, Singles
    Chaudry, James 10:30 Blasko, Martin
  • Slovakia F4, Singles
    Semjan, Marek 10:30 Popko, Dmitry
  • Slovakia F4, Singles
    Ternar, Tomislav 10:30 Vajda, Peter
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 11:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Singles
    Collado-Castells, Marc 11:00 Vega Hernandez, David
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 11:00 Gaio, Federico
  • Turkey F31, Singles
    Djamalov, Anton 11:00 Glancy, Daniel
  • Turkey F31, Singles
    Frost, Isaac 11:00 Madanchi, Amirvala
  • Turkey F31, Singles
    Elia, Alon 11:00 Yuksel, Anil
  • Thailand F6, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 11:00 Kawachi K / Tanuma R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 11:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Cailleau, Jolan
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 De Loore, Joris
  • Belgium F9, Singles
    Vliegen, Joran 11:00 Meulemans, Stijn
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 11:00 DI Giuseppe, Martina
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 11:00 Fusinato, Francesca
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Bourgue, Mathias
  • Italy F21, Singles
    Altamirano, Collin 11:30 Masur, Daniel
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 11:30 Fallert, Florian
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 11:30 Caruso, Salvatore
  • Kitzbuhel, Austria
    Haase, Robin 11:30 Delbonis, Federico
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 11:30 Nancarrow A / Sizikova Y
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Kitzbuhel, Austria
    Mathieu, Paul-Henri 11:30 Klizan, Martin
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 11:30 Lazov, Alexander
  • Tunisia F17, Singles
    Thivant, Yannick 11:30 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Tunisia F17, Singles
    Durguti, Besir 11:30 Echargui, Moez
  • Tunisia F17, Singles
    Kilani, Majed 11:30 Muller, Alexandre
  • Tunisia F17, Singles
    Joncour, Ronan 11:30 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F17, Singles
    Babelis, Tadas 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 11:30 Buzarnescu, Mihaela
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Peterson, Rebecca 12:00 Maleckova, Jesika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Vankova, Katerina 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ghedin R / Grigoriu P 12:00 Bury A / Siljestrom A
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Eklund, Mia 12:00 Naydenova, Aleksandrina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:00 Martinez Martinez, Maria
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:00 Gruber F / Neuhauser M
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 12:00 Slobodchikov R / Zubov I
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 12:00 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 12:00 Donskoy, Evgeny
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Rutarova, Eva 12:00 Borecka, Martina
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:00 Virgili, Adelchi
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Tomova, Viktoriya 12:00 Schaeder, Laura
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kolar, Nastja 12:00 Pella, Catalina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:00 Papamichail, Despina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haas, Barbara 12:00 Bogdan, Ana
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 12:00 Kosonen, Mika
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:00 Heliovaara, Harri
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:00 Navarro, Simon
  • Russia F5, Singles
    Miller, Alexei 12:00 Surchenko, Dmitry
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Topsel, Muge 12:00 Demirci, Muazzez
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Niedmers, Nora 12:00 Tomic, Sara
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Frolova, Anastasia 12:00 Bychkova, Ekaterina
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Alvarez-Teran M-F / Zeballos Melgar N 12:00 Shroff K / Williams C
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 12:00 Fetecau, Irina
  • Slovakia F4, Singles
    Licciardi, Pietro 12:00 Kellovsky, Dominik
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 12:00 Constantinovici, Robert
  • Slovakia F4, Singles
    Fabian, Patrik 12:00 Dolezel, Filip
  • Slovakia F4, Singles
    Derkas, Zdenek 12:00 Caro, Martin
  • Turkey F31, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Turker, Mert Naci
  • Turkey F31, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:30 Dodens, Pierre Louis
  • Turkey F31, Singles
    Vives, Jordi 12:30 Escoffier, Antoine
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 12:30 Kamke, Tobias
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 12:30 Dubail, Julien
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 12:30 Obert, Adrian
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 12:30 Libietis M / Reese H
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 12:30 Mraz, Hana
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Italy F21, Singles
    Prader, Patrick 13:00 Bortolotti, Marco
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 13:00 Giorgini, Daniele
  • Italy F21, Doubles
    Borgo F / Lopez-Perez E 13:00 Kekez D / Vidak A
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 13:00 Moriya H / Nedunchezhiyan J
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 13:00 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Curovic T / Kaufinger I 13:00 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 13:00 Arshinkova P / Stamatova J
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 13:00 Katayama S / Sato B
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 13:00 Chen L / Sun F
  • China F12, Doubles
    Gong X / Huang L-C 13:00 HE Y / Hung J-C
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:00 Heyman, Christopher
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 13:00 Coppejans, Kimmer
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 13:20 Arenas-Gualda I / Crepaldi E
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 13:20 Guez, David
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 13:20 Cagnina J / Fransen S
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 13:30 Souza J / Vesely J
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Alexandrova, Ekaterina 13:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk, Olga 13:30 Klasen, Anna
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Regalado, Eva 13:30 Parres Azcoitia, Olga
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 13:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 13:30 Muchova, Karolina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Bonaventure, Ysaline 13:30 Kawa, Katarzyna
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Sakkari, Maria 13:30 Shinikova, Isabella
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kovalets, Sofiya 13:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schultheiss, Carmen 13:30 Daniels, Carolin
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 13:30 Torpegaard, Mikael
  • Finland F1, Doubles
    Pollanen H / Torpegaard M 13:30 Crepatte B / Grandon Diaz C
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Donaldson A / Jovanovic M 13:30 Chalaganidze T / Yusupova G
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Badem C / Cevik I 13:30 Hering K / Njoze M
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Horvat I / Salimova S 13:30 Esen H / Esen L
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:50 Veic, Antonio
  • Turkey F31, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:00 Sentay A / Yuksel A
  • Turkey F31, Doubles
    Radinski A / Zajsek M 14:00 Agabigun S / Haylaz M
  • Turkey F31, Doubles
    Madanchi A / Suluoglu S 14:00 Altuna T / Mousley B
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:00 Jablonovska, Jana
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 14:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Proese, Natalie 14:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 14:00 Jurikova, Lenka
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Chiesa, Deborah 14:00 Bronzetti, Lucia
  • Russia F5, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 14:00 Manafov V / Vervoort M
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 14:00 Raina A / Weijers B
  • Slovakia F4, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:00 Kossler, Bernd
  • Slovakia F4, Singles
    Trubrig, Christian 14:00 Staubert, Pavel
  • Slovakia F4, Singles
    Toman, Tomas 14:00 Kalenichenko, Danylo
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 14:20 Novak, Dennis
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J I / Molteni A 14:20 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 14:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Italy F21, Doubles
    Banes M / Sant'Anna B 14:30 Ciurletti A G / Dalla Valle E
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 14:30 Haase R / Kontinen H
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 14:30 Bara, Irina Maria
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 14:40 Naso G / Volante M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bachinger M / Gojowczyk P 14:40 Skupski K / Skupski N
  • Kitzbuhel, Austria
    Montanes, Albert 14:50 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tomita, Giovanna 15:00 De Carli, Maria Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Carle, Maria Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 15:00 Ferrero, Melina
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Belgium F9, Doubles
    Harris B / Hoyt E 15:00 Hoang A / Tabatruong M
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 15:00 Boualem, Josephine
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 15:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klaffner M / Klemenschits S 15:00 Prochazkova T / Slovakova A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:00 Juhaszova V / Mendesova P
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:00 Carrillo Marin, Alba
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Fett J / Pera B 15:00 Lykina K / Marozava L
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Giovine C / Grymalska A 15:00 Vrbenska A / Zovincova V
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    VON Deichmann, Kathinka 15:00 Burger, Cindy
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Moore, Tara 15:00 Oprandi, Romina
  • Finland F1, Doubles
    Niklas-Salminen P / Vasa E 15:00 Hedman A / Virtanen P
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Rauta V O 15:00 Duca G / Gavrila O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Farfan D / Pairone G
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 15:10 Bozoljac I / Cipolla F
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka J / Reix S 15:30 Bertens K / Hogenkamp R
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 15:30 Suvrijn, Jade
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Gimeno-Traver D / Schwartzman D 15:50 Begemann A / Kubot L
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Broady, Naomi
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 16:00 Cornet A / Linette M
  • Washington, USA
    Tomic, Bernard 16:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Falconi, Irina 16:00 Stosur, Samantha
  • Washington, USA
    Berankis, Ricardas 16:00 Cuevas, Pablo
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 16:00 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Lopez, Feliciano 16:00 Hewitt, Lleyton
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 16:00 Cabal J S / Farah R
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 16:00 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 16:00 Geuer N / Sotnikova A
  • Washington, USA
    Putintseva, Yulia 16:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 16:00 Chirico, Louisa
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 16:00 Kurz, Karoline
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Dimitrov G / Fish M
  • Washington, USA
    Murray, Andy 16:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Tunisia F17, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles
    Zoghlami, Osama 16:00 Garzelli, Francesco
  • Tunisia F17, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Ergeneman, Gokberk
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Finck, Sarah 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Baric N / Chernetsova D
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Guttormsen K / Mercier M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 16:00 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Pella C / Perez Rojas G 16:00 Buzean D / Dinu C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Grammatikopoulou V / Primorac I 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Troicki, Viktor
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Niculescu, Monica
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 16:00 Zverev, Alexander
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Isner, John
  • Kitzbuhel, Austria
    Lajovic, Dusan 16:10 Seppi, Andreas
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rescaldani, Francesca 16:30 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zamprogno, Agostina 16:30 Piai, Eduarda
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 16:30 De Loore J / Geerts M
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:30 Plaza, Marcelo
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Fernandez Rabener A / Stephenson F 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 16:30 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Germany F10, Doubles
    Negritu C / Pauffley N 16:30 Netuschil M / Scholz P
  • Germany F10, Doubles
    Abohabaga S / Hassan B 16:30 Marsoun L / Sikora A
  • Germany F10, Doubles
    Kahlke J / Seyboth Wild T 16:30 Herbring N / Stoica A
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Egypt F25, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Canter, Alexis
  • Egypt F25, Singles
    Catarina, Lucas 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F25, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 16:30 Hossam, Karim
  • Egypt F25, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Tepavac, Marko
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Bejenaru K P / Ghioca M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 16:30 Ivascu I M / Minca I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shimizu, Seira 16:30 Lazareva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 16:30 Pinto, Giorgia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kislyak, Kristina 16:30 Rigozzi, Chantelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:30 Suhail, Ushna
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 16:50 Haider-Maurer, Andreas
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:00 Bahamonde F / Basso A
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 17:00 Gerlach K / Tehrani T
  • Cortina, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Karatsev, Aslan
  • Slovakia F4, Doubles
    Colella A / Licciardi P 17:00 Glvac A / Kosec I
  • Slovakia F4, Doubles
    Capkovic K / Nagy O 17:00 Beran M / Beran M
  • Slovakia F4, Doubles
    Bobrov B / Dmitriev K 17:00 Blasko M / Vajda P
  • Slovakia F4, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Kramperova K / Neuwirth Y 17:00 Peers S / Sarrazin L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 17:30 Arvidsson S / Rus A
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 17:30 Plotniy, Andrei
  • Germany F10, Doubles
    Rice D / Smethurst D 17:30 Rauch F / Valeriano A
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vlkovska, Veronika 17:30 Szupper, Marlies
  • Tunisia F17, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:30 Echargui M / Mansouri S
  • Tunisia F17, Doubles
    Joncour R / Rakotomalala M 17:30 Ghareeb M / Maqdes A
  • Tunisia F17, Doubles
    Babelis T / Garcia-Roman M 17:30 Chanakira T / Nieto A
  • Tunisia F17, Doubles
    Muller A / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Barrere E / Davesne K 17:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bechri C / Verster N 17:30 Luini S / Simic J
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Scala, Camilla 17:30 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Brescia G / Fusinato F 17:30 Turati A / Turati B
  • Segovia, Spain
    Molchanov, Denys 18:00 Chiudinelli, Marco
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 18:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 18:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Miro, Antonio 18:00 Cacao, Tiago
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Naya, Guillermina 18:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 18:00 Garcia Vazquez F / Tumosa C
  • Germany F10, Doubles
    Bernardi P / Sakamoto P 18:00 Lenz J / Wehnelt K
  • Germany F10, Doubles
    Janzon K M / Lueneborg L 18:00 Dellien H / Lizariturry J
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Ilowska, Caroline 18:00 Antonitsch, Mira
  • Egypt F25, Singles
    Vorster, Tucker 18:00 Sulea, Tudor Cristian
  • Egypt F25, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Filip, Vladimir
  • Egypt F25, Singles
    Feitt, Franco 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F25, Singles
    Guerses, Gustavo 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Lottner A 18:00 Rueffer L / Schultheiss C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Schaeder L / Zaja A 18:00 Haas B / Konig P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Novotna, Natalie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zerulo, Martina 18:00 Procacci, Anna Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reimchen, Anastasia 18:00 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 18:00 Kallmunzerova, Natalie
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Kitzbuhel, Austria
    Almagro, Nicholas 18:10 Melzer, Jurgen
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA
    Svitolina, Elina 19:00 Gibbs, Nicole
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 19:00 Bondarenko K / Maria T
  • Stanford, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 19:30 Garcia Saez, Alejandro
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 19:30 De Carli M A / Estable J L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Baranano P / Carle M L 19:30 Kurata N / Piai E
  • Egypt F25, Singles
    Bega, Alessandro 19:30 Dowson, Dan
  • Egypt F25, Singles
    Hossam, Youssef 19:30 Busch, Julian
  • Egypt F25, Singles
    Petrenko, Anatoliy 19:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Egypt F25, Singles
    Sibona, Alberto 19:30 Mantilla, Felipe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    AL Nabhani, Fatma 19:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siskova, Eva 19:30 Dell'Edera, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Claffey, Jennifer 19:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Walters, Alexandra 19:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 20:00 Petkovic, Andrea
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 22:00 Suarez Navarro, Carla
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 23:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 23:15 Barthel M / Lisicki S

Meč sezone

Partizanove bebe polažu maturu u Milanu

Fudbal

Autor:

Fudbaleri Partizana gostuju Interu na San Siru (19) u meču trećeg kola Lige Evrope

 Partizan, Inter, Milano, Liga Evrope

Nemaju šta da izgube na San Siru

Fudbal u drugom planu!
Fudbaleri Partizana pokušaće večeras (19.00, RTS) protiv slavnog Intera da osvoje prvi bod ili barem postignu prvi pogodak u ovogodišnjem izdanju Lige Evrope, ali uoči meča više pažnje se pridaje nefudbalskim nego fudbalskim temama. Imajući u vidu da je ovo prvi put od nereda u Đenovi da neka srpska ekipa gostuje u Italiji, javnost u obe zemlje sa strahom iščekuje kakav će biti epilog.

Predstavnici klubova i dveju policija u utorak su imali sastanak, na kojem je preciziran detaljan plan organizacije meča, pa je tako svima onima koji nemaju kartu zabranjen pristup stadionu. Na tribinama se očekuje 20.000-30.000 posetilaca, što za italijanske uslove nije prevelik broj, pa bi s te strane posao organizatorima trebalo da bude olakšan.

Što se samog fudbala tiče, crno-beli smatraju da u Milanu mogu da iznenade renomiranog protivnika, tim pre što će Inter igrati u podmlađenom sastavu.

- Nećemo da budemo samo turisti u Milanu, želimo da osvojimo prve bodove u Ligi Evrope. Inter jeste favoriti, niko ne spori da su kvalitetniji od nas, ali mi imamo mlad tim, koji se sigurno neće predati. Treba da ponovimo igru kao iz prvog poluvremena protiv Rubina u Kazanju i možemo da se nadamo uspehu, jer mi u ovom meču nemamo šta da izgubimo, ali možemo mnogo da dobijemo - kaže Milan Smiljanić.

Konstantin Radulović Izveštač Kurira iz Milana

Baron uz crno-bele

Ekipa Partizana juče je čarter letom krenula put Milana, a u avionu se opet nije našlo mesto za izveštača Kurira, jer je našem listu ponovo onemogućeno da plati aranžman.

Među putnicima je bilo mnogo poznatih ličnosti, a posebnu pažnju privukao je glumac Predrag Bjelac poznat po ulozi Barona u filmu „Kad porastem, biću Kengur“.

Inter Partizan 19.00

Početak: 19.00 časova. Stadion. Đuzepe Meaca. Kapacitet: 80.018 gledalaca. Sudija: Lirtan Lijani (Izrael).

Inter: Handanović, Silvestre, Alvaro, Huan, Džonatan, Ranokija, Mudingaji, Kambijaso, Gargano, Garitano, Livaja. Trener: Andrea Stramaćoni.

Partizan: Petrović, Miljković, Ostojić, Ivanov, Lazevski, Smiljanić, Medo, Ilić, L. Marković, Mitrović. Trener: Vladimir Vermezović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pitanje je šta će se dalje dešavati ako nešto ozbiljno ne preduzmemo kao država protiv nasilja u porodici Vesna Stanojević, koordinatorka sigurne kuće

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!