(VIDEO) LUDNICA U VOTFORFU: Anin verenik doneo pobedu Junajtedu u nadoknadi vremena

Švajni heroj đavola

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Votford sa 2:1, u prvoj utakmici 12. kola Premijer lige.

Junajted je ovim trijumfom izbio privremeno na prvo mesto tabele, pošto ima bod više od Mančester sitija i Arsenala, koji imaju po meč manje. Lester je četvrti i ima dva boda manje i takođe utakmicu manje.

Junajted je poveo golom Memfisa Depaja u 11. Izgledalo je da će Votford osvojiti bod pošto je Markos Roho povukao protivnika za dres u 84. minutu, posle čega je sudija dosudio penal, a Troj Dini bio siguran i izjednačio na 1:1.

Junajted je ipak slavio golom Bastijana Švajnštajgera u prvom minutu nadoknade vremena. Nemački internacionalac je naleteo na odbijenu loptu u šesnaestercu i postigao pobednički pogodak za "đavole", iako je Votford bio bolji tim u drugom poluvremenu.

1-2 Bastian Schweinsteiger Amazing Last minute... by zidanekrisz