(VIDEO) POZNATI STRAHUJU: Remzi dao gol, da li će biti nastavljeno prokletstvo da slavni umiru?

Velšanin je pogodio mrežu

Fudbaler Arsenala Aron Remzi postigao je spektakularan pogodak u prvom poluvremenu velikog derbija severnog Londona protiv Totenhema.

Remzi je petom pogodio gol "Pevaca" u 39. minutu za vođstvo svog tima 1:0. Beljerin je pametno sačekao Remzija u petercu, asistirao, a Velšanin petom skrenuo loptu u mrežu Ljorisa.

Utakmica se u potpunosti promenila za samo sedam minuta na početku drugog poluvremena. Vezista Arsenala Kokelan dobio drugi žuti karton, a Totenhem je za u periodu od 60. do 62. minuta preokrenuo rezultat. Prvo je Aldervireld izjednačio posle gužve, a potom je Kejn fantastičnim udarcem iskosa pogodio za 2:1.

Činilo se da će "pevci" trijumfovati, ali je Beljerin novom lucidnom asistencijom omogućio Aleksisu Sančezu da postavi konačan rezultat u 76. minutu.

Totenhem posle ovog kola ima 55 bodova, a Arsenal 52. Prvi je Lester sa 57 bodova.

Međutim, gol Remzija izaziva veliku pažnju i zbog bizarnog prokletstva koje ga prati.

Fudbaler Arsenala postao je čuven po tome što posle njegovih golova umre neka poznata ličnost.

Poslednje u nizu "žrtve" Arona Remzija su muzičar Dejvid Bouvi i glumac Alan Rikman. Pre njega, za Remzija su bile povezivanje smrti Osame Bin Ladena, Stiva Džobsa, Muamera Gadafija, Vitni Hjuston, Pola Vokera, Robina Vilijamsa...

0-1 Aaron Ramsey Goal | Tottenham - Arsenal 05... by EuropeanLive

All Goals HD - Tottenham 2-2 Arseanl Premier... by EntertainmentLive