(VIDEO) REMI U SRPSKOM DEBIJU: Tadiću asistencija, Mitroviću 15 minuta

Premijer liga

Ekipa Njukasla i Sautemptona odigrale su nerešeno 2:2 na startu Premijer lige
1 / 2 Foto: Reuters

Ekipa Njukasla i Sautemptona remizirali su 2:2, a petnaestominutni debi u Premijer ligi imao je Aleksandar Mitrović.Bivši napadač Partizana je zaradio žuti karton odmah po ulasku na teren, dok je s druge strane Dušan Tadić asistencijom doneo remi "Svecima".

Gosti su poveli na Sent Džejms Parku preko Gracijana Pelea, ali domaćin preko Papisa Sisea i Žoržinja Vajnalduma stiže do preokreta. Ipak, 11 minuta pre kraja Tadić pronalati Šejna Longa za podelu bodova.

Petnaest minuta pre kraja šansu dobija Aleksandar Mitrović, koji zbog spoticanja rivala odmah dobija žuti karton. U nastavku meča je pokušavao da probije odbranu rivala, ali su ga igrači Sautemptona dobro zatvarali.

Samo četiri minute kasnije Sautempton je izjednačio rezultat. Tadić je poslao sjajan centaršut u kazneni prostor, a Long glavom pogodio uz levu stativu.